Решение НТР О проектах национальных стандартов


Про проекти національних стандартів

Рішення НТР від 30 жовтня 2008 р. № 142

Розглянувши проекти ДСТУ-Н Б А. 1.1-...-200.. "Керівний документ Е щодо рівнів та класів згідно з директивою стосовно будівельних виробів", ДСТУ-Н Б А.1.1-…:200… "Керівний документ G. Європейська система класифікації будівельних виробів при вогневих впливах на них", ДСТУ-Н Б А. 1.1-...-200.. "Керівний документ D. СЄ Маркування згідно з директивою стосовно будівельних виробів", ДСТУ-Н Б А. 1.1-...-200... "Керівний документ К. Атестація систем відповідності, роль та завдання нотифікованих органів у сфері директиви стосовно будівельних виробів" та ДСТУ-Н Б А.1.1-…:200… "Керівний документ М щодо оцінки відповідності за директивою стосовно будівельних виробів: початкове випробування типу виробу та контроль продукції виробника", розроблені Державним підприємством "Орган сертифікації "ЦентрСЕПРОбудметал" та Державним центром із сертифікації будівельних матеріалів виробів та конструкцій "СепроКиївбудпроект", Науково-технічна рада вирішила:

  1. Схвалити проекти ДСТУ-Н Б А. 1.1-...-200.. "Керівний документ Е щодо рівнів та класів згідно з директивою стосовно будівельних виробів", ДСТУ-Н Б А.1.1-…:200… "Керівний документ G. Європейська система класифікації будівельних виробів при вогневих впливах на них", ДСТУ-Н Б А. 1.1-...-200.. "Керівний документ D. СЄ Маркування згідно з директивою стосовно будівельних виробів", ДСТУ-Н Б А. 1.1-...-200... "Керівний документ К. Системи оцінки відповідності, роль та завдання нотифікованих органів у сфері директиви стосовно будівельних виробів" та ДСТУ-Н Б А.1.1-…:200… "Керівний документ М щодо оцінки відповідності за директивою стосовно будівельних виробів: початкове випробування типу виробу та контроль виробництва на підприємстві" і рекомендувати до прийняття.
  2. Управлінню технічного регулювання у будівництві (Барзилович Д.В.) сформувати Справи нормативних документів у встановленому порядку та підготувати накази про прийняття зазначених нормативних документів.

Заступник голови Науково-технічної ради

А. Беркута

Надруковано:

“Інформаційний бюлетень Мінбуду”, №12, грудень, 2008 р., К.: “Укрархбудінформ”