Решения НТР О проекте ВБН В.3.2-__:200_ "Проведения аварийных работ по ликвидации ямковості на асфальто-бетонному покрытии автомобильных дорог в холодный период года за неблагоприятных погодных условий"


Про проект ВБН В.3.2-__:200_ «Проведення аварійних робіт з ліквідації ямковості на асфальто-бетонному покритті автомобільних доріг у холодний період року за несприятливих погодних умов»

Рішення НТР від 20 січня 2009 р № 2

(у робочому порядку)

Розглянувши проект відомчих будівельних норм ВБН В.3.2-__:200_ «Проведення аварійних робіт з ліквідації ямковості на асфальтобетонному покритті автомобільних доріг у холодний період року за несприятливих погодних умов», розроблений Державним науково-технічним центром інспекції якості та сертифікації дорожньої продукції «Дор’якість», Науково-технічна рада вирішила:

1. Схвалити та рекомендувати до погодження проект ВБН В.3.2-__:200_ «Проведення аварійних робіт з ліквідації ямковості на асфальтобетонному покритті автомобільних доріг у холодний період року за несприятливих погодних умов».

2. Управлінню технічного регулювання у будівництві (Барзилович Д.В.) підготувати лист-погодження зазначеного проекту відомчих будівельних норм.

Голова Науково-технічної ради

Василь КУЙБІДА