МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИ

РІШЕННЯ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ РАДИ

у порядку)

24.09.2009

м. Київ

№ 122

Про проекти національних стандартів

Розглянувши проекти національних стандартів ДСТУ-Н Б В.2.5-ХХХ:2009 «Інженерне обладнання будинків і споруд. Настанова з проектування, монтажу та експлуатації внутрішніх систем холодного та гарячого водопостачання, опалення й охолодження з використанням мідних безшовних круглих труб» та ДСТУ-Н Б В.2.5-ХХХ:2009 «Інженерне обладнання будинків і споруд. Настанова з проектування, монтажу та експлуатації внутрішніх систем газопостачання з використанням мідних безшовних круглих труб», розроблені Міжнародною громадською організацією «Міжнародний консультативний форум» та ВАТ «УкрНДІінжпроект»,

НАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Схвалити проект національного стандарту ДСТУ-Н Б В.2.5-ХХХ:2009 «Інженерне обладнання будинків і споруд. Настанова з проектування, монтажу та експлуатації внутрішніх систем газопостачання з використанням мідних безшовних круглих труб» та, за умови погодження з Міністерством палива та енергетики України, рекомендувати до прийняття в установленому порядку.

2. Схвалити та рекомендувати до прийняття проект національного стандарту ДСТУ-Н Б В.2.5-ХХХ:2009 «Інженерне обладнання будинків і споруд. Настанова з проектування, монтажу та експлуатації внутрішніх систем холодного та гарячого водопостачання, опалення й охолодження з використанням мідних безшовних круглих труб».

3. Управлінню архітектурно-конструктивних та інженерних систем будинків і споруд (Авдієнко О.П.) та Управлінню технічного регулювання у будівництві (Барзилович Д.В.) в установленому порядку сформувати Справи нормативних документів та підготувати накази Мінрегіонбуду про прийняття зазначених проектів національних стандартів.

Заступник Голови Науково-технічної ради А.В.Беркута