Наказ № 78 від 14 квітня 2000 р.

Про затвердження Технологічної карти на виконання

робіт, пов’язаних з державним технічним оглядом

чотиривісних трамвайних вагонів державними

регіональними технічними інспекціями міського

електротранспорту

З метою забезпечення реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.97 № 149 „Про вдосконалення системи державного контролю за технічним станом міського електротранспорту та забезпеченням безпеки руху трамвайних вагонів і тролейбусів” та встановлення єдиних вимог до оцінки технічного стану трамвайних вагонів при проведенні державного технічного огляду

НАКАЗУЮ:

1. затвердити та ввести в дію з 01.06.2000 року Технологічну карту на виконання робіт, пов’язаних з державним технічним оглядом чотиривісних трамвайних вагонів державними регіональними технічними інспекціями міського електротранспорту, розроблену Державним інститутом житлово-комунального господарства.

2. Відділу нормативно-методичного забезпечення експлуатації міського електротранспорту забезпечити тиражування, розсилання цієї Технологічної карти державним регіональним технічним інспекціям міського електротранспорту та налагодити контроль за її впровадженням.

3. Начальникам державних регіональних технічних інспекцій міського електротранспорту організувати вивчення Технологічної карти експертами та забезпечити їх впровадження.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Комітету М.В.Руля.

Голова КомітетуВ.М.Гусаков