Наказ № 296 від 28.12.2000

Про виконання Указу Президента України

від 20.12.2000 № 1356

Указом Президента України від 20.12.2000 № 1356 схвалені Основні засади розвитку соціальної сфери села, спрямовані на поліпшення організації життєзабезпечення сільського населення в умовах становлення приватного сектора в аграрній сфері, виході національної економіки з кризи, розвитку економіки в ринкових умовах. Значне місце у зазначеному документі відведено забезпеченню розвитку галузей соціальної інфраструктури села, зокрема житлового будівництва, інженерного облаштування сільських населених пунктів, збереження пам’яток історії і культури.

Згідно з Указом Президента України Основні засади розвитку соціальної сфери села мають ураховуватися під час підготовки проектів Державної програми економічного і соціального розвитку України, закону про Державний бюджет України, підготовки та виконання державних, галузевих і регіональних програм, розроблення нормативно-правових актів з питань соціально-економічного розвитку держави в найближче десятиліття.

З метою виконання вимог Указу Президента України „Про Основні засади розвитку соціальної сфери села”

НАКАЗУЮ:

1. Заступникам голови Комітету, начальникам структурних підрозділів центрального апарату, керівникам підприємств, організацій і установ, що належать до сфери управління Комітету, взяти положення Указу Президента України та затверджених ним Основних засад розвитку соціальної сфери села до керівництва та врахування у роботі.

2. Управлінню стратегії розвитку будівельного комплексу (Т.Шарапова), Управлінню нормативно-правового забезпечення реформування житлової політики та експлуатації житлового фонду (Л.Бондар), Управлінню реформування та розвитку водопровідно-каналізаційного господарства (О.Мільнер), Управлінню та розвитку водопровідно-каналізаційного господарства (О.Мільнер), Управлінню архітектурно-будівельних систем та інженерного обладнання будинків і споруд (Л.Муляр), Управлінню містобудівної політики (А.Економов), Відділу стратегії розвитку комунальної теплоенергетики (С.Кремена), Управлінню інженерного захисту територій та промислової забудови (А.Крищук), Відділу нормативно-правового забезпечення благоустрою та комунального обслуговування (Є.Голубятніков) в обов’язковому порядку передбачити під час підготовки пропозицій до проект Основних завдань та організаційно-технічних заходів Держбуду на 2001 рік конкретні заходи, спрямовані на забезпечення реалізації основних засад розвитку соціальної сфери села.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Голова КомітетуВ.Гусаков