МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИНАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 7 травня 2009 року N 57

(у робочому порядку)

Про видачу технічного свідоцтва з підтвердження придатності для застосування в будівництві панелей зовнішніх стінових тришарових "СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЬ"

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2006 N 240 "Про затвердження Правил підтвердження придатності нових будівельних матеріалів для застосування", наказу Мінбуду від 20.03.2006 N 69 "Про затвердження Порядку проведення роботи з підтвердження придатності нових будівельних виробів для застосування в будівництві та Переліку нових будівельних виробів, що підлягають перевірці та підтвердженню придатності для застосування в будівництві", зареєстрованого у Мін'юсті 18.05.2006 за N 577/12451, розглянувши заявку ТОВ "АФБ АСПЕКТ", з урахуванням позитивного висновку ДП "Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій" науково-технічна рада вирішила:

1. Видати технічне свідоцтво з підтвердження придатності для застосування в будівництві на вироби: "Панелі зовнішні стінові тришарові "СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЬ".

2. Управлінню технічного регулювання у будівництві (Барзилович Д. В.) протягом п'яти днів підготувати до видачі заявникові технічне свідоцтво.

 

Заступник головинауково-технічної ради 

 А. В. Беркута