Державний комітет статистики України

НАКАЗ

від 17 липня 2007 року N 223

Про затвердження форм державних статистичних спостережень з праці

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику", ураховуючи положення статей 80, 81, 95 Цивільного кодексу України, частини восьмої статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень з праці наказую:

1. Затвердити форми державних статистичних спостережень з праці, що додаються та ввести їх в дію:

1.1. N 1-ПВ (умови праці) (один раз у два роки) "Звіт про стан умов праці, пільги та компенсації за роботу із шкідливими умовами праці" зі звіту за 2007 рік;

1.2. N 6-ПВ (річна) "Звіт про кількість працівників, їхній якісний склад та професійне навчання" зі звіту за 2007 рік;

1.3. N 1-ПВ (термінова, квартальна) "Звіт з праці" зі звіту за I квартал 2008 року;

1.4. N 1-ПВ (термінова, місячна) "Звіт з праці" зі звіту за січень 2008 року.

2. Поширити форми державних статистичних спостережень, затверджені цим наказом, на юридичних осіб усіх організаційно-правових форм господарювання, їхні відокремлені підрозділи.

3. Департаменту статистики праці (Григорович Н. В.):

3.1. Передати адміністративно-господарському департаменту (Ісаєва Н. О.) оригінали бланків форм державних статистичних спостережень, затверджених цим наказом, для виготовлення.

3.2. Здійснювати організаційне та методологічне керівництво збором та розробкою даних за формами державних статистичних спостережень, затверджених цим наказом.

4. Адміністративно-господарському департаменту (Ісаєва Н. О.) забезпечити контроль за своєчасним виготовленням та доставкою бланків форм державних статистичних спостережень, затверджених цим наказом, на адресу головних управлінь статистики в Автономній Республіці Крим, областях, місті Києві та Управління статистики у місті Севастополі.

5. Департаменту фінансового забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності (Кучіна І. Ю.) забезпечити фінансування робіт з виготовлення та доставки бланків форм державних статистичних спостережень, затверджених цим наказом.