Статьи

Дощова каналізація, відома також як зливова каналізація, представляє собою інженерну систему, що складається з дощоприймальних колодязів, дощоприймачів, дощоприймальних жолобів, труб та пісковловлювачів. Головна мета зливової каналізації полягає у зборі та відведенні води, що виникає в результаті атмосферних опадів та інших стічних вод.

Екобіл дощова каналізація

Ця система відіграє ключову роль в екосистемі міста, захищаючи від затоплення вулиць, тротуарів, дворів та інших територій.

Види дощової каналізації поділяються на внутрішню-вертикальну, яка збирає воду з окремих точок, таких як дахи та майданчики, та зовнішню, що збирає воду з поверхні, використовуючи лотки та канали.

Основні компоненти дощової каналізації включають дощові стоки, нафтовловлювачі, пісковловлювачі, фільтраційні системи та резервуари для зберігання дощової води, яку можна використовувати для різних потреб, таких як полив саду чи сільськогосподарське використання.

Система регулярного обслуговування дощової каналізації включає очищення від піску, очищення фільтрів від нафтопродуктів, а також промивання фільтрів і сітчастих елементів чистою водою на регулярній основі.

При монтажі дощової каналізації важливо враховувати різні фактори, такі як кількість опадів, площа збору дощових вод, рівень грунтових вод та рельєф місцевості. Кут ухилу трубопроводу грає важливу роль у забезпеченні ефективності системи.

Для забезпечення надійності та ефективності дощової каналізації важливо використовувати якісні матеріали та регулярно обслуговувати систему. Компанія «Екобіл» пропонує перевірені комплексні рішення для дощової каналізації, які враховують усі необхідні компоненти та забезпечують надійність системи протягом тривалого періоду.

Завдяки правильному проектуванню та монтажу дощової каналізації, ви можете бути впевнені у її ефективності та надійності, які забезпечать комфортне та безпечне життя у вашому місті.

У компанії «Екобіл» ми спеціалізуємося на встановленні дощової каналізації та виготвлення нафтовловлювачів для приватних будинків та комерційних об'єктів. Наша команда професіоналів має значний досвід у розробці та встановленні дощових систем з метою забезпечення їх оптимальної ефективності та довговічності.

Наші послуги включають:

  1. Проектування системи: Наші інженери розроблять індивідуальний проект дощової каналізації, враховуючи унікальні особливості вашого об'єкту та ваші потреби.

  2. Монтаж та налаштування: Наші кваліфіковані монтажники забезпечать правильне встановлення системи та її оптимальну роботу, гарантуючи ефективне функціонування.

  3. Обслуговування та підтримка: Крім того, ми пропонуємо регулярне технічне обслуговування та консультації щодо ефективного використання дощової каналізації, допомагаючи забезпечити стабільну роботу вашої системи.                                                                                                                                           15 річний досвід компанії допоміг розробити модельний ряд нафтовловлювачів для будь-яких потреб. Модельний ряд можна переглянти тут. очистка дощових водДо списку