Статьи

Засувки з обгумованим клином — це особливий тип засувок, у яких використовується обгумований або вкритий гумою клин, що забезпечує ефективне ущільнення і запобігає витоку під час закриття засувки. Засувки з обгумованими клинами часто використовують у системах, де надійне й герметичне ущільнення має вирішальне значення. Це можуть бути системи водорозподілу, каналізації, промислові процеси тощо.

 

Засувка з прогумованим клином BUNDOR використовується для управління потоками рідин або ж газів шляхом повного відкриття або повного закриття проходу. Для керування потоком затвор (клин) переміщається вгору або вниз у корпусі клапана.

Конструкція обгумованого клина підвищує герметичність засувки і дає змогу витримувати певну кількість сміття і частинок у рідині, які можуть порушити герметичність інших типів засувок. Прогумований клин мінімізує ймовірність витоку, що робить ці клапани придатними для застосування в системах, де запобігання витокам рідини або газу є критично важливим.

Також перевагою обгумованої поверхні є те, що обгумована частина клина може слугувати бар'єром між компонентами арматури та регульованим середовищем, що знижує ризик корозії в агресивних середовищах.

 

Компанія BUNDOR спеціалізується на виробництві та дистрибуції промислової арматури та рішень для управління потоками, відома тим, що впроваджує інноваційні функції та конструкції у свою запірну арматуру для підвищення її функціональності, довговічності та ефективності. Виробник приділяє особливу увагу якості та надійності своєї продукції і дотримується міжнародних стандартів і сертифікатів, щоб гарантувати працездатність і безпеку своєї продукції.

 

Купити засувки з гумовим клином BUNDOR в Україні можна у перевіреного і надійного постачальника, компанії ЮФП-груп!

Крім того компанія ЮФП-груп пропонує різноманітний асортимент арматури BUNDOR, включаючи засувки, поворотні затвори, зворотні клапани, кульові крани та ін. Ця арматура має різні розміри, матеріали та конфігурації, що дозволяє задовольнити різні промислові потреби.


 

Вибрати засувку потрібного діаметра з гумовим клином Bundor Ви можете на нашому сайті https://zadvizhki.com.ua/catalog/zapornaya-armatura/zadvizhka-s-obrezinennym-klinom-bundor/

Телефонуйте (067) 394-25-16 та (044) 333-61-38. Або просто замовляйте зворотний дзвінок на сайті https://zadvizhki.com.ua натиснувши кнопку праворуч знизу екрану та вказавши свій номер телефону. Наш менеджер оперативно передзвонить, відповість на всі запитання, підбере все, що потрібно у найкоротший термін.

 До списку