Статьи

Як вибрати міжкімнатні дверіМіжкімнатні двері відіграють важливу роль в оформленні інтер'єру. Вони здатні встановити акценти, надати завершеності дизайну і узгоджуватися з навколишнім оточенням. Сьогодні на ринку представлено безліч різних видів міжкімнатних дверей, що відрізняються за стилем, матеріалами і конструкцією. Якщо ви бажаєте отримати чітку інструкцію по вибору найкращих дверей, то тисніть на посилання https://proverka.com.ua/yak-vybraty-mizhkimnatni-dveri.html.У цій статті ми розглянемо, на які характеристики слід звернути увагу під час вибору відповідних дверей для вашого інтер'єру.

Які чинники слід врахувати при виборі відповідних дверей?

Дизайн і стиль

Перше, на що варто звернути увагу під час вибору міжкімнатних дверей, — це їхній дизайн і стиль. Зовнішній вигляд дверей має ключове значення, оскільки вони є невід'ємною частиною інтер'єру. Під час вибору дизайну слід врахувати такі аспекти:

 • Фактура оздоблення, яка може бути гладкою, шорсткою, матовою, глянцевою, такою, що імітує дерево або бетон.
 • Колір покриття, де найбільш популярні світлі відтінки, потім темні, а також кольорові варіанти, такі як червоні, сині або зелені.
 • Малюнок на дверях, включаючи геометричні візерунки, класичні орнаменти, відсутність малюнка, рослинні мотиви або різні комбінації скляних вставок.
 • Можливість використання прихованих дверей, які інтегруються в стіну і не привертають до себе зайвої уваги, або дверей, що сягають стелі, що створює сучасний і значний ефект.

Вартість

Вартість дверей завжди залишається важливим критерієм при виборі. Багато виробників пропонують знижки при купівлі кількох дверей, що дає змогу придбати якісні та стильні двері за вигіднішою ціною. Не забувайте уточнювати актуальні акції та пропозиції.

Якість і надійність

Якість і надійність дверей — це фактори, на які завжди слід звертати увагу. Важливо, щоб двері служили довго і без проблем. Детальніше про вибір дверей читайте на сайті proverka.com.ua. Звертайте увагу на те, як працює замок, фурнітура, наскільки якісне зовнішнє покриття і як довго воно буде зберігати свій вигляд.

Шумоізоляція, пропускання світла і запаху

Залежно від призначення приміщення, в якому встановлюються двері, важливо враховувати такі параметри:

 • Шумоізоляція, щоб запобігти проникненню шуму в кімнату або його виходу з неї. Це особливо актуально для спалень і дитячих кімнат, а також саун і таких міні басейнів як у SPA салонів.
 • Світлодіапазон, який може бути чудовим для кухні та вітальні, або мінімальним для спалень.
 • Запахонепроникність, необхідна для кухонь і санвузлів, щоб не допустити проникнення неприємних запахів.

Вологостійкість

Міжкімнатні двері, що встановлюються у ванних кімнатах, мають бути вологостійкими і здатними витримувати постійний вплив вологи без деформації або втрати первісного вигляду і форми.

Варіанти відкривання

Більшість покупців віддає перевагу класичним розпашним дверям, і це цілком зрозуміло — вони надійні та доступні за ціною.

Однак сьогодні на ринку представлено багато різних типів міжкімнатних дверей. Давайте розглянемо кілька варіантів.

 • Класичні розпашні двері. Вони можуть відкриватися всередину кімнати або назовні від неї. Іноді зустрічаються двостулкові. Головна перевага — доступна ціна, простий монтаж і універсальність. Однак вони можуть здатися неоригінальними.
 • Розсувні двері. Вони ковзають уздовж стіни на роликовому механізмі. Головна перевага — економія простору. Однак вони можуть мати низьку звукоізоляцію і бути менш ефективними в запобіганні проникненню запахів.
 • Двері-пенал. Під час відчинення такі двері забираються в стіну на роликовому механізмі. Вони забезпечують високу шумоізоляцію та економію простору. Однак вартість і складність монтажу можуть бути вищими.
 • Двері-книжка. Полотно дверей складається навпіл під час відкривання. Цей тип дверей популярний у США та Європі й почав набувати популярності в Україні. Основна перевага — економія простору, що особливо важливо в невеликих приміщеннях. Однак вони можуть бути дорожчими за класичні розпашні двері та мати обмежений вибір дизайну.
 • Рото-двері. Це двері, які обертаються в отворі під час відкривання. Головна перевага — зручність і незвичність. Вони також економлять простір. Однак вони можуть бути дорожчими, і їхня звукоізоляція може бути менш ефективною через недостатнє прилягання полотна до отвору.

То який спосіб відкривання обрати?

Якщо ви хочете купити незвичайні двері, які привертатимуть увагу, то можна вибрати різні нестандартні способи відкривання. Наприклад, рото-двері.

Якщо в приміщенні мало простору і дуже важливо заощадити кожен сантиметр, підійдуть розсувні двері та двері-книжки.

Однак, якщо спеціальних умов немає, а витрачати велику суму на купівлю дверей ви не хочете, зупиніться на класичних розпашних дверях. Це зручно і надійно.

Висновок

У підсумку, вибір міжкімнатних дверей залежить від ваших індивідуальних переваг, потреб і особливостей приміщення. Під час ухвалення рішення важливо врахувати дизайн інтер'єру, доступний бюджет, ступінь шумоізоляції та рівень комфорту, який ви хочете створити. Ретельне обмірковування цих аспектів допоможе вам знайти ідеальне рішення, яке задовольнить всі ваші потреби і додасть вашому будинку характер і стиль.

 До списку