Статьи

Вініловий сайдинг є популярним новим матеріалом, що використовується для створення привабливого вигляду житлових будинків і комерційних приміщень. Основа для виготовлення такого сайдингу – міцний полівінілхлорид або PVC-поверхня. Цей синтетичний сайдинг поєднує в собі дві унікальні характеристики – захист від негативного впливу конструкції будинку і поліпшення дизайну споруди.

Для якісного облицювання будинку пластиковий сайдинг купити пропонує оналайн-магазин Sotex Trade. В асортименті – кольори, різні фактури та інші характеристики сайдингу з міцного, якісного пластика, що збереже свою форму та колір, конструкцію навіть після тривалого застосування.

Компанія пропонує інші композитні та синтетичні матеріали для будівництва, реконструкції, ремонтів, а також для аграрного бізнесу, зокрема полікарбонатні поверхні. Більше дізнатись про роботу компанії та обрати необхідний варіант матеріалів можна на сайті Sotex Trade. ми ж повернемось до основної теми нашої публікації і розкажемо в чому переваги використання саме вінілового сайдингу порівняно з іншими видами фасадного оздоблення.

 

Основні переваги використання PVC-сайдингу

 

Вініловий сайдинг легкий, не потребує будь-якого покриття фарбою або періодичного штукатурення, чищення за допомогою спеціальних матеріалів. Вінілова поверхня періодично позбавляється бруду чи пилу направленим струменем води.

Стійкий до ультрафіолетового проміння сайдинг з вінілового матеріалу має високий показник водонепроникності. Вініловий сайдинг:

  • захищає від руйнації дерев'яні стіни і облицювання;
  • не дає воді проникати у товщу цегляних стін;
  • зберігає первинну структуру композитних матеріалів, що використовуються для виготовлення стін.

Важлива характеристика яка є у вінілового сайдингу – тривалість використання яка може сягати десятків років в залежності від застосованого матеріалу. Більше інформації про гарантований час використання можна дізнатись зі специфікації конкретного виду вінілового сайдингу.

 

Колірна гамма – перевага, якої немає в інших!

 

Великий вибір кольорів і текстур вінілового сайдингу пояснюється тим, що для отримання нового кольору застосовується пігмент, що може бути доданий на етапі виготовлення елементів. Пігменти можуть бути будь-якого кольору, який є актуальним та популярним серед користувачів. Колір, що передбачено для застосування можна в цьому випадку підібрати дуже точно і відповідно до вимог дизайнера і побажань власника житла чи бізнес-приміщення.

 

Монтаж і оптимальна вартість

 

До переваг використання сайдингу варто віднести його невисоку ціну і водночас якісні захисні характеристики. Для оздоблення фасадної частини будинку вініловим сайдингом не потрібно специфічного будівельного інструменту та конструкцій, якщо звісно тільки будинок не має декілька поверхів. Заміну чи оновлення сайдингу може провести навіть сам господар будинку або за замовленням – професійні майстри. Завдяки можливості підібрати необхідний колір та текстуру можна суттєво скоротити витрати на перефарбовування чи зміну елементів дизайну. А висока стійкість до негативних факторів додає економічної доцільності використання як для приватних житлових будинків, так і для бізнес-споруд будь-якого призначення.

 До списку