Статьи

З учорашнього дня ми щасливі володарі iPhone 15 Pro з натурального титану, тому настав час для перших вражень. Дякуємо iLounge за смартфон iPhone 15 для цього огляду. Приємного читання!

Відразу після відкриття коробки та першого контакту з iPhone 15 Pro декілька речей одразу привертають увагу, і ми хочемо про них написати. Нижче наведено деякі спостереження після 24 годин використання останнього смартфона Apple. Хочемо підкреслити, що це лише попередні враження, і повний огляд, який ми додамо пізніше, може виглядати інакше.

Почнемо з вмісту коробки, а саме з кабелю, що входить в комплект, відразу можна помітити, що він кращої якості. Це деталь, але приємно відчути це вже на етапі розпакування.


Що стосується ваги пристрою, то різниця невелика. Порівнюючи iPhone 15 Pro з його попередником – iPhone 14 Pro – можна сказати, що різниця у вазі незначна. Тільки з часом, у міру використання пристрою, відмінності стають більш помітними.

Привертають увагу і оздоблювальні матеріали. Незважаючи на те, що реклама Apple підкреслює використання титану в конструкції корпусу, його матова текстура помітна лише під певними кутами та при певному освітленні. Крім того, рамка смартфона не матова і не блискуча, а щось середнє між ними — вона однозначно відрізняється від того, що можна побачити на рекламних фото. Однак нова модель Pro менш чутлива до збирання відбитків пальців порівняно з попередніми версіями.


Також варто згадати про кольори. На фотографіях, представлених Apple, корпус і рамка ніби мають істотно різні відтінки. Однак на практиці ці відмінності ледь помітні, що робить пристрій більш цілісним і елегантним.

Що стосується портів і роз'ємів, то відмінності мінімальні. Порт USB-C, який замінив існуючий роз'єм Lightning, відрізняється лише на кілька міліметрів і поводиться практично ідентично.


З точки зору ергономіки, iPhone 15 Pro виглядає набагато краще своїх попередників з гострими краями, таких як iPhone 12, 13 і 14. Закруглені краї покращують зручність утримання, що вкрай важливо при тривалому використанні пристрою.

Камера і кнопка дії не так сильно шумлять, як здається, але, можливо, через кілька днів використання ми передумаємо. Що стосується продуктивності, то також поки рано судити, тим більше, що більшість додатків, які використовують весь потенціал новітнього процесора Apple A17 Pro, ще недоступні.Отже, як бачите, перші враження (просто швидко) після 24 годин роботи з iPhone 15 Pro загалом позитивні. Незважаючи на те, що на перший погляд відмінності у зовнішньому вигляді та вазі можуть здатися незначними, з часом вони стають усе більш помітними та впливають на комфорт використання. Незабаром повний огляд надасть більше інформації про всі аспекти цього пристрою.До списку