Статьи

На вторинному ринку можна планшет бу купити значно дешевше, ніж у магазині, але й ризик тут набагато вищий. Можна потрапити на брак, заблокований пристрій або низькосортну копію оригінального пристрою. 

Саме тому варто звертатись виключно до перевірених та надійних продавців, таких як https://gazik.ua/.

 

Вибір планшета у 2023 році

 

Щоб вибрати свій ідеальний планшет, досить позначити сценарії використання, визначити відповідну діагональ і переваги в бренді, а також окреслити межі бюджету на придбання.

Сьогодні асортимент моделей і конфігурацій пристроїв настільки широкий, що ви без зусиль знайдете:

  • Простенький планшет дитині;
  • Функціональний варіант для ділової людини;
  • Потужніший планшет для ігор і розваг;
  • Приліжковий портативний гаджет для читання новин;
  • Потужний комп'ютер для вирішення складних завдань.

Спростіть вибір і уточніть важливі особливості пристрою, відсіявши невідповідні варіанти. Для цього потрібно визначити свої побажання за такими критеріями.

 

Операційна система

 

У комфортному використанні планшета важливим моментом вважається операційна система:

  • Шанувальникам гнучкого налаштування інтерфейсу і можливостей пристрою сподобається Android;
  • Для роботи з конфіденційною інформацією варто зупинитися на iOS;
  • Для виконання професійних завдань ідеально підходять моделі на ОС Windows.

Важливо, що планшети iPad довгий час зберігають актуальність програмного забезпечення і потужність, а ось моделі на Android застарівають набагато швидше. Планшети на базі Windows вирізняються стабільною роботою і часто використовуються як компактний ноутбук при підключенні футляра з клавіатурою.

 

Продуктивність і актуальність

 

На швидкість роботи та швидкодію вплинуть насамперед процесор і оперативна пам'ять. Вибирайте моделі на базі Snapdragon, MediaTek або Apple, якщо прагнете до граничної стабільності планшета.

У 2023 році мінімально прийнятним обсягом оперативки вважають 4 ГБ, тоді ви зможете насолодитися плавністю і багатозадачністю своєї покупки.

Морально застарілі рішення стануть оптимальним вибором для перегляду потокового відео, читання або роботи з месенджерами. Навіть найбюджетніші конфігурації легко справляються з соціальними мережами й тягнуть прості ігри. Надможливостей від такого пристрою чекати не варто, але більшість повсякденних завдань йому можна довірити.

Нові моделі похваляться програмними фішками: вони ефективніше захищають дані, мають більше налаштувань роботи дисплея і камери, дають більше простору для зберігання контенту та інше.

 

Комплектація

 

Пристрої з коробкою, зарядним блоком та інструкцією на вторинному ринку коштують дорожче. Такий варіант підійде тим, хто планує використовувати покупку, а пізніше продати її перед придбанням свіжої моделі. Часто разом із планшетом пропонують у подарунок чохол — на аксесуарі ви теж заощадите чималу суму.

 До списку