Статьи

Інверторний генератор: що це

Інверторний генератор — це пристрій, який перетворює енергію спалюваного палива (бензину, дизеля, газу) у високоякісний змінний струм (AC) з ідеальною синусоїдою, як у побутовій мережі.

Простими словами, інверторні генератори забезпечують автономне електропостачання, яке можна порівняти з домашньою розеткою, і підходять для живлення навіть найчутливіших приладів (ноутбуків, котлів, медичного обладнання) без ризику їх пошкодження.

Чим відрізняється інверторний генератор від звичайного

На перший погляд, інверторний генератор може здатися версією звичайного бензинового генератора з більш естетичним дизайном. Однак, насправді, між ними існує низка принципових відмінностей, які роблять інверторні моделі кращими в низці випадків. Давайте розберемо їх докладніше:

Якість струму

Головна особливість інверторних генераторів полягає в тому, що вони виробляють не просто змінний струм, як звичайні генератори, а чистий синусоїдальний струм, такий самий, як у побутовій електромережі. Це принципово важливо для чутливої техніки, такої як комп'ютери, ноутбуки, телевізори, медичне обладнання, котли тощо.

Звичайні генератори видають «брудний» струм, з перепадами напруги і спотвореннями форми синусоїди, що може призвести до поломок або некоректної роботи електроприладів.

Економічність

Інверторні генератори оснащені електронним блоком управління, який оптимізує роботу двигуна під поточне навантаження. Це дає змогу знизити витрату палива і рівень шуму, особливо під час роботи на холостому ходу або за неповного навантаження.

Компактність і вага

Завдяки використанню більш сучасних рішень, інверторні генератори зазвичай компактніші та легші, ніж традиційні моделі. Це робить їх більш зручними для транспортування і зберігання, особливо для використання в польових умовах або в обмеженому просторі. 

Безпека

Інверторні генератори, як правило, мають низку захисних функцій, які захищають як користувача, так і під'єднані пристрої. Ці функції можуть включати захист від перевантаження, захист від короткого замикання, вимкнення за низького рівня масла та іскрогасники.

Універсальність

Інверторні генератори можуть використовуватися не тільки як резервне джерело живлення, а й як джерело живлення для електроінструментів, насосів, освітлення та інших пристроїв.

Отже, інверторний генератор — це не просто заміна звичайного генератора, а принципово нове рішення для забезпечення резервним живленням.

Якщо вам потрібна надійна, економічна і безпечна електростанція для будинку, дачі, виїзних робіт або інших цілей, то інверторний генератор стане вашим вірним помічником.

Крім вищесказаного, варто зазначити, що інверторні генератори:

Більш екологічні за рахунок більш повного згоряння палива і меншої кількості викидів.

Комфортніші в експлуатації завдяки низькому рівню шуму і вібрації.

Як правило, мають більш тривалий термін служби завдяки використанню сучасних технологій і матеріалів.

Українські інверторні генератори КВІТКА PRO

Компанія КВІТКА починала свій шлях з дистриб'юторської діяльності, і зараз, через 20 років успішної роботи, виробляє продукцію під власним брендом КВІТКА PRO. Завдяки значному досвіду в цій сфері вони змогли створити продукт, який має невисоку вартість, але, при цьому, повністю відповідає запитам користувачів генераторів. 

Випустити якісні та недорогі генератори для українського ринку компанії допомогли такі фактори:

Виявлення недоліків наявних генераторів. Мережа власних сервісних центрів, перебуваючи в постійній комунікації з клієнтами, виявляли типові «слабкі місця» більшості генераторів, що згодом враховували в проєктуванні власних моделей.

Вдумливе опрацювання клієнтських запитів. Відділ консультації клієнтів також тривалий час структурував і передавав на аналіз основні запити, які надходили від людей, що цікавляться генераторами.

Контакти в індустрії. Міцні партнерські стосунки з провідними виробниками посприяли передачі досвіду у виготовленні технічної складової продукту та прямими контактами з великими світовими фабриками. Що зі свого боку дало можливість вибрати оптимальні потужності виробництва і виготовити якісні генератори за невисокої ціни. 

У каталозі продукції представлені такі генератори КВІТКА PRO:

  • Інверторні генератори
  • Класичні бензинові генератори
  • Дизельні електростанції

Ознайомитися докладніше з асортиментом можна перейшовши на офіційний сайт виробника: https://kwitka.ua/

Інверторний генератор у квартиру

З огляду на все вищесказане, можна з упевненістю сказати, що інверторні генератори — найкраще рішення для квартири. А беручи до уваги той факт, що відключення електрики в наш час — не рідкість, то такий пристрій стає просто незамінним. 

Усе що вам потрібно, це вчасно заправляти його і стежити, щоб вихлопні гази відводилися виключно назовні і не накопичувалися в приміщенні. 

Пам'ятайте: безпека понад усе! Дотримуйтесь правил експлуатації та не підпускайте до приладу дітей.

Інверторний генератор — ваш ключ до спокою і комфорту під час відключень світла!До списку