Популярні документи
Статті
Статті
Зачем нужен терморегулятор для электрического теплого пола Грунтовка с кварцевым песком Преимущества состава Tytan 5S для биозащиты конструкционной и строительной древесины Инструкция по выбору мойки для кухни Клупп – внешне-резьбовой инструмент с широкой сферой применения Низкие цены за доставку воды на дом от интернет-магазина voda.kh.ua Кухни на заказ Песок кварцевый в мешках stroyhouse.od.ua - это ремонтно-строительная компания работающая по лучшим ценам Домашній телевізор та онлайн-телебачення – ідеальне поєднання Казаны по низкой цене от магазина plastic-shop.in.ua Стандарти взломостійкості вхідних дверей Как сделать ежик из цемента для сада Деревозащита с УФ-фильтром Pinotex Ultra Lasur Детские площадки и тренажеры: их разнообразие и особенности Уход за стульями - как сохранить привлекательность и продлить срок эксплуатации мебели Межкомнатные двери из сосны Невымываемый антисептик для дерева Бохемит Форте Перфорированный металл для промышленности, дизайна и сельского хозяйства ТОП-3 ошибок заемщиков Возведение любой сауны согласно пожеланиям заказчика Распошивальные машины с передовым технологическим оснащением от интернет-магазина softorg.com.ua Матовая краска для стен и потолков Sadolin Bindo 7 Преимущества приобретения кухонной мебели на заказ AirBnB залог
Статьи

фото вхідних дверей

Як правильно вибирати взломотривкі двері? Правильно, за стандартами!

Стандарти взломостійкості вхідних дверей в європейських країнах

У Німеччині, Австрії, Італії та Голландії розроблений документ ENV 1627-1630.

Він розділяє всі зламостійкі двері на 6 класів з літерними (латинськими) позначеннями: A, B, C, D і E.

Першому класу букву не присвоюють тому, що вони являють собою звичайні міжкімнатні двері. Класи D та E — бронедвері для сейфів і банків.

Стандарти взломостійкості дверей в Україні

Один з перших стандартів взломостойкості дверей, вікон і жалюзі в Україні був затверджений ДСТУ 1627: 2004 в далекому 2004 році. За основу був узятий європейський стандарт ENV 1627:1999. По суті, його скопіювали і перевели на українську мову.

На сьогоднішній день функціонує стандарт ДСТУ 1627:2014, що описує класи взломостойкості металевих вхідних дверей. Переклад на українську європейського стандарту EN 1627:2011.

Класифікація дверей за ДСТУ:

  • 1-й клас: Проста двері, можна вибити з ноги.
  • 2-й клас: 3 хвилини опору інструментам перерахованим в класі А2: пасатижам, викрутку і клинам.
  • 3-й клас: 5 хвилин опору інструментам перерахованим в класі А3: лому і інструментам з попереднього класу.
  • 4-й клас: 10 хвилин опору інструментам перерахованим в класі А4: молотку, пилі, стамесці, дрилі на акумуляторі і сокири, а також інструментам з попередніх класів.
  • 5-й клас: 15 хвилин опору інструментам перерахованим в класі А5: болгарки з діаметром кола не до 125 мм, пилі, дрилі або лобзику, і інструментам з попередніх класів.
  • 6-й клас: 20 хвилин опору інструментам перерахованим в класі А6: болгарки з діаметром кола 230 міліметрів, а також інструментам з попередніх класів.

Таким чином, правильно виготовлена броньовані двері, відповідна, приміром, 4-го класу взломоустойчивости, витримує від 10 хвилин часу спроб злому молотком, пилкою, стамескою, сокирою, ломом, дрилем, клинами, викруткою і пассатижами.

Попит на двері в Україні

В нашій країні стійкий попит на вхідні двері, більшисть покупців обирають металеві двері вхідні вартістю до 10000 гривень, в той час як взламостійкі вартують від 20000 гривень.

Сертифіковані броньовані двері собі можуть дозволити далеко не всі, зазвичай це заможні клієнти або комерційні установи та стратегічні об'єкти.

Серед фізичніх осіб, попит на такіі двері не перевищує 5% від загальної кількості продажів.

джерело: https://dveri-ideal.com.ua/До списку

comments powered by Disqus