Популярні документи
Статті
Статті
Зачем нужен терморегулятор для электрического теплого пола Грунтовка с кварцевым песком Преимущества состава Tytan 5S для биозащиты конструкционной и строительной древесины Инструкция по выбору мойки для кухни Клупп – внешне-резьбовой инструмент с широкой сферой применения Низкие цены за доставку воды на дом от интернет-магазина voda.kh.ua Кухни на заказ Песок кварцевый в мешках stroyhouse.od.ua - это ремонтно-строительная компания работающая по лучшим ценам Домашній телевізор та онлайн-телебачення – ідеальне поєднання Казаны по низкой цене от магазина plastic-shop.in.ua Стандарти взломостійкості вхідних дверей Как сделать ежик из цемента для сада Деревозащита с УФ-фильтром Pinotex Ultra Lasur Детские площадки и тренажеры: их разнообразие и особенности Уход за стульями - как сохранить привлекательность и продлить срок эксплуатации мебели Межкомнатные двери из сосны Невымываемый антисептик для дерева Бохемит Форте Перфорированный металл для промышленности, дизайна и сельского хозяйства ТОП-3 ошибок заемщиков Возведение любой сауны согласно пожеланиям заказчика Распошивальные машины с передовым технологическим оснащением от интернет-магазина softorg.com.ua Матовая краска для стен и потолков Sadolin Bindo 7 Преимущества приобретения кухонной мебели на заказ AirBnB залог
Статьи

Яку роль сьогодні відіграє паркан. Він перестав бути монументальною спорудою, яке призначене для захисту мешканців будинку. Кам'яні огорожі в наші дні це скоріше статус, демонстрація добробуту. Житло сучасної людини — це не недосяжна фортеця, яку потрібно захищати від ворогів. Це зона комфорту та особистого простору, а паркан тільки визначає її межі.

Багато жителів заміських будинків не відмовляються від кам'яних огорож. Звичайно, вагатися в їх міцності та надійності не доводиться, але коштують такі спорудження чимало, і це не завжди виправдано. Якщо людина хоче, щоб її паркан стояв століттями в ідеальному стані, він може звести його з каменю, цегли, плит. Але зазвичай досить легкою в монтажі, недорогою, естетично привабливою конструкції. У її основі каркас із труб, облицювання здійснюється з металопрофілю.

Такі паркани можуть бути досить різноманітними. Все залежить від обраної висоти, конструкції та матеріалів. Якщо власник ділянки хоче просто захистити свою територію, то йому достатньо звести паркан висотою від 1,5 метрів. Це легкі та привабливі споруди, з труб і стінового профілю. Якщо мешканці будинку хочуть сховати своє особисте життя від цікавих сусідів і сторонніх очей, то паркан повинен бути вище.

Незважаючи на простоту конструкції, її зведення краще довірити професіоналам. Правильна установка, збір і фіксація паркану — це гарантія його довговічності та міцності. Деяким зовнішнім впливам він все ж повинен протистояти: вітру, можливим механічним впливом, опадам. Монтажні бригади знають, як розрахувати параметри, оптимальні для протистояння цьому.

У першу чергу фахівці підбирають труби. Ринок не балує професіоналів новинками, асортимент не змінюється вже десятки років.

Вибір труби профілю безпосередньо залежить від такого параметра, як висота паркану. Якщо це паркан висотою до півтора метрів, достатньо буде квадратної труби зі сторонами 30х20 см. Вона піде на стовпи. Для поперечних основ в огорожах невеликої висоти вибирають такі ж труби.

Якщо паркан висотою до 2 метрів, труба для стовпів повинна бути товщою — 40х40 см, а для перетину вистачить все тих же 30х20 см. Далі перетин розраховується окремо в кожному випадку. Чим вище паркан, тим грунтовніше має бути каркас.

Наступний етап — вибір металопрофілю. Обирати доведеться з марок С-8, С-10, С-15, С-18. Це стіновий профнастил із відповідною висотою хвилі (8,10,15, або 18). Потрібно розуміти, що лист вистою гофри 8 мм буде ширше, ніж лист з висотою 20 мм. Значить останньому потрібна більша кількість на облицювання. Але С-20 — це жорсткий, міцний матеріал, а С-8 менш надійний. Але цю різницю можна компенсувати ущільненням металевої основи.

Вибір кольорів, розмірів і марок металопрофілю величезний. Виробники пропонують найрізноманітніші варіанти. Тому вибрати відповідний металевий профіль в асортименті магазинів не проблема.

При купівлі профнастилу https://psm-profile.com.ua/zabor/profnastil-dlya-zabora/ необхідно буде володіти цими знаннями, більш детально про характеристики певного виду можна дізнатися у консультанта.До списку

comments powered by Disqus