Статьи

Кухня — це центр кулінарної творчості, але що станеться, коли ваша надійна духовка почне давати збої? Не панікуйте! Ми тут, щоб допомогти вам розібратися з найпоширенішими проблемами з духовкою та способами їх вирішення. Давайте зануримося у світ духовок і повернемо тепло на вашу кухню.

випічка в сучасній духовій шафі

Чому моя духова шафа не нагрівається?

Отже, ви вже готові спекти ідеальну партію печива, але ваша духовка не вмикається. Перш ніж викликати майстра, перевірте таймер духовки. Можливо, він налаштований на ввімкнення в певний час. Скасуйте це налаштування, і все буде гаразд. Якщо годинник вашої духовки показує 0:00, можливо, сталося відключення електроенергії, що призвело до скидання годинника. Вам потрібно встановити час, щоб почати готувати знову.

Якщо ви налаштували духовку на автоматичне приготування, ви заблоковані на попередньо встановлених функціях. Зверніться до посібника з експлуатації духової шафи, щоб відновити ручні налаштування для довільного приготування.

Чому з дверцят духовки виходить повітря?

Коли ви відкриваєте дверцята духовки, ви можете відчути потік гарячого повітря, що виривається зверху. Не хвилюйтеся, це абсолютно нормально. Це вентилятор всередині духовки працює, щоб панель керування залишалася холодною на дотик, поки ви готуєте. Гаряче повітря піднімається вгору, і коли ви відкриваєте дверцята, виникає миттєва затримка, оскільки гаряче повітря виходить до стелі. Просто будьте обережні, відкриваючи дверцята, щоб уникнути пориву гарячого повітря.

Чому вентилятор охолодження продовжує працювати після того, як я вимкнула духову шафу?

Вентилятор духової шафи не лише циркулює гаряче повітря, але й охолоджує духовку після приготування їжі. Тривалість охолодження залежить від температури приготування та вентиляції навколо духової шафи. Дуже важливо швидко знизити температуру в духовці до безпечної. Отже, якщо вентилятор продовжує працювати, він просто виконує свою роботу.

Що відбувається з емаллю всередині моєї духовки?

Емаль всередині духовки повинна залишатися на місці, але якщо ви бачите блискучі чорні шматочки, що відшаровуються, це, ймовірно, обвуглена їжа. Просто витріть її. Якщо емаль справді відшарувалася, і ви бачите вм'ятину в порожнині духовки, можливо, на дно духовки було покладено щось, що перешкоджає відтоку тепла і спричиняє пошкодження. У такому випадку настав час викликати майстра.

Моя духова шафа повністю вимкнулася, що робити?

У малоймовірному випадку, якщо ваша духова шафа повністю вимкнулася, спершу перевірте запобіжник і розетку. Спробуйте підключити її до альтернативного джерела живлення, щоб виключити проблеми з електрикою. Якщо це все одно не допоможе, наші технічні фахівці готові допомогти.

Індикатор духовки працює, але вона не нагрівається.

Якщо індикатор духовки працює, є живлення, але духовка не нагрівається, можливо, проблема в елементах духовки. Попросіть інженера перевірити їх або використовуйте іншу функцію духовки, поки ви чекаєте на ремонт, якщо у вас багатофункціональна духова шафа.

Чому моя духова шафа нагрівається вічно?

Якщо ваша духова шафа повільно розігрівається, це може бути пов'язано з несправним елементом. Ущільнювач дверцят духовки — ще один потенційний винуватець; якщо він не ущільнений належним чином, тепло може виходити і подовжувати час нагрівання. Зверніться до нас для ремонту, а до того часу використовуйте іншу функцію приготування їжі.

Допоможіть, ущільнювачі дверцят моєї духовки відклеїлися.

Ущільнювачі дверцят духовки не приклеєні, а закріплені за допомогою затискачів. Перевірте, чи тримають ці кліпси ущільнювач, і ми надішлемо вам новий, якщо потрібно.

Чому обгоріли дверцята моєї шафи біля духової шафи?

Неправильно встановлені дверні ущільнювачі можуть пропускати тепло і пошкоджувати сусідні шафи. Переконайтеся, що навколо духової шафи є достатня вентиляція для ефективного відведення гарячого повітря. Кухонні шафи повинні бути призначені для використання біля духових шаф і витримувати високу температуру.

Моя газова духова шафа пригорає до основи їжі, що відбувається?

Газові духові шафи оснащені конфоркою, яка спрямовує тепло вгору, тому деко під їжею може відводити тепло і запобігати пригоранню.

Чому в моїй духовій шафі підгорає один бік пирога?

Використання правильної функції приготування має вирішальне значення для досягнення ідеального результату. Для випікання використовуйте «звичайний» режим, який забезпечує рівномірне нагрівання зверху та знизу. Режим вентилятора не є ідеальним для випікання, оскільки він може вплинути на підняття та підгоряння країв делікатних виробів. 

Моя духова шафа спалює все, що я готую!

Можливо не працює перемикач режимів у вашій духовій шафі? Для духовок з вентилятором зниження температури може допомогти, оскільки вони готують швидше. Поекспериментуйте з нижчими налаштуваннями, щоб отримати бажані результати. 

Тут ми розглянули низку проблем з духовкою, але пам'ятайте, що завжди перевіряйте інструкцію до вашого приладу і звертайтеся до професіонала, якщо маєте сумніви. Якщо ваша духовка не працює, не дозволяйте їй обмежувати ваш кулінарний стиль. З невеликим ноу-хау та професійною допомогою ваша кухня може залишатися розсадником кулінарної творчості.До списку