Популярні документи
Статті
Статті
Арочные ангары быстровозводимые: цены и технология производства Снегозадержатели на крышу: для чего они нужны, какие функции выполняют Информационное моделирование зданий от экспертов: особенности и уровни Критерии проектирования бизнес-центра Преимущества заказов в садовом центре «Evasad» Собака гадит дома - как отучить? Корм для рыбок: разновидности и особенности Позаботьтесь о своих комфортных условиях пребывания Подключение посудомоечной машины к водопроводу в Москве Актуальные электротовары и современные строительные нормы Групи нормативних документів Отделка стен кафельной плиткой: особенности подготовки поверхностей и монтажа Где Meizu купить по лучшим ценам? С легкостью подскажет price.ua Особенности крепежных элементов: популярные метизы и их выбор Преимущества инфракрасных теплых полов Теплый дом из кирпича М100 Современное строительство: особенности готовых и индивидуальных проектов Купить теплоизоляцию - сохранить тепло в жилище Разновидности настенных светильников Коэффициент затухания Технические характеристики сип-1. Все о кабеле сип. Водопогружные провода и их виды. Разнообразные кухни Квартира в «сталинке» – возможности для реконструкции и создания современного жилья Особенности и виды облицовки лестниц деревом
Новини

<span lang=«UK» xml:lang=«UK»>19-21 серпня 2014 року на базі ДП «Головний навчально-методичний центр Держгірпромнагляду України» відбувся семінар на тему «Удосконалення навчання та перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб та під час професійної підготовки працівників, які виконують роботи підвищеної небезпеки».

<span lang=«UK» xml:lang=«UK»>Потреба проведення даного семінару викликана необхідністю надання методичної допомоги з проведення навчання, перевірки знань, професійної підготовки працівників, а також необхідністю запровадження сучасних форм та методів навчання з охорони праці.

<span lang=«UK» xml:lang=«UK»>У роботі семінару взяли участь представники близько 20 підприємств та навчальних закладів, що здійснюють навчання з охорони праці а також експертно-технічних центрів Держгірпромнагляду України.

<span lang=«UK» xml:lang=«UK»>Перед учасниками семінару виступили провідні фахівці Держгірпромнагляду, Мінсоцполітики, міністерства освіти і науки України та провідні науковці і співробітники професійно-технічної освіти.

<span lang=«UK» xml:lang=«UK»>У виступах зверталась увага на питання, пов'язані із проблемами та недоліками у сфері навчання з охорони праці. Зокрема: не розуміння керівниками підприємств важливості даного навчання та формальне ставлення до нього, професійної майстерності викладачів навчальних закладів та якості навчального процесу, необхідність його вдосконалення, опанування сучасними формами роботи, що ґрунтуються на інтерактивних методиках.

<span lang=«UK» xml:lang=«UK»>Обговорювали потребу оновлення методики визначення змісту навчання з питань охорони праці, розглядали нововведення у законодавчій і нормативно-правовій базі з питань охорони праці, сучасні вимоги до викладачів.

<span lang=«UK» xml:lang=«UK»>Фахівці ПАТ «Маріупольський металургійний завод імені Ілліча», ВАТ «Запоріжсталь», ПрАТ «ОТІС» (м. Київ), Вінницького, Житомирського та Подільського ЕТЦ Держгірпромнагляду України презентували свою методику викладання з організації навчання законодавчих основ у сфері охорони праці та організації спеціального навчання на підприємствах.

<span lang=«UK» xml:lang=«UK»>У ході семінару було проведено ряд тренінгових вправ та практичних занять.

<span style=«font-size: 14.0pt;» lang=«UK» xml:lang=«UK»>19-21 серпня 2014 року на базі ДП «Головний навчально-методичний центр Держгірпромнагляду України» відбувся семінар на тему «Удосконалення навчання та перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб та під час професійної підготовки працівників, які виконують роботи підвищеної небезпеки».

<span style=«font-size: 14.0pt;» lang=«UK» xml:lang=«UK»>Потреба проведення даного семінару викликана необхідністю надання методичної допомоги з проведення навчання, перевірки знань, професійної підготовки працівників, а також необхідністю запровадження сучасних форм та методів навчання з охорони праці.

<span style=«font-size: 14.0pt;» lang=«UK» xml:lang=«UK»>У роботі семінару взяли участь представники близько 20 підприємств та навчальних закладів, що здійснюють навчання з охорони праці а також експертно-технічних центрів Держгірпромнагляду України.

<span style=«font-size: 14.0pt;» lang=«UK» xml:lang=«UK»>Перед учасниками семінару виступили провідні фахівці Держгірпромнагляду, Мінсоцполітики, міністерства освіти і науки України та провідні науковці і співробітники професійно-технічної освіти.

<span style=«font-size: 14.0pt;» lang=«UK» xml:lang=«UK»>У виступах зверталась увага на питання, пов'язані із проблемами та недоліками у сфері навчання з охорони праці. Зокрема: не розуміння керівниками підприємств важливості даного навчання та формальне ставлення до нього, професійної майстерності викладачів навчальних закладів та якості навчального процесу, необхідність його вдосконалення, опанування сучасними формами роботи, що ґрунтуються на інтерактивних методиках.

<span style=«font-size: 14.0pt;» lang=«UK» xml:lang=«UK»>Обговорювали потребу оновлення методики визначення змісту навчання з питань охорони праці, розглядали нововведення у законодавчій і нормативно-правовій базі з питань охорони праці, сучасні вимоги до викладачів.

<span style=«font-size: 14.0pt;» lang=«UK» xml:lang=«UK»>Фахівці ПАТ «Маріупольський металургійний завод імені Ілліча», ВАТ «Запоріжсталь», ПрАТ «ОТІС» (м. Київ), Вінницького, Житомирського та Подільського ЕТЦ Держгірпромнагляду України презентували свою методику викладання з організації навчання законодавчих основ у сфері охорони праці та організації спеціального навчання на підприємствах.

<span style=«font-size: 14.0pt;» lang=«UK» xml:lang=«UK»>У ході семінару було проведено ряд тренінгових вправ та практичних занять.


Джерело:
Держгірпромнагляд України


До списку новинВпередНазад