Популярні документи
Статті
Статті
Тепличный бизнес под пленку- реалии окупаемости Современные зерноочистительные машины Корончатые сверла для магнитных станков Уход за теплицей из поликарбоната Какой должна быть обувь для футбола? Какую станцию очистки выбрать - Топас или БиоДека ОДК-Сатурн представил новый способ обработки титана для двигателей авиации Для чего и как проводится кронирование деревьев? Можно ли получить кредит по паспорту в интернете Ресторан восточной кухни Договор ипотеки - для чего нужен Окрасочное оборудование Аспро Комплексное продвижение сайта с компанией “Site OK” Масла для дерева Belinka: виды и характеристики Кованые козырьки навесы (кованое крыльцо) от «Dizaynmetall» Какие бывают разновидности цокольного сайдинга зимние кроссовки в интернет магазине vse-krossovki.in.ua Услуги сантехника в Москве Ангарные ворота шторного типа Геодезическая фирма «Геодез» Как правильно выбрать люстру в спальню: советы лидеров освещения Цена на геодезию участка в Киеве Геология участка или с чего начинается стройка Геодезические исследования участка Кованые перила – роскошь, статус и престиж
Новини

<span lang=«UK» xml:lang=«UK»>19-21 серпня 2014 року на базі ДП «Головний навчально-методичний центр Держгірпромнагляду України» відбувся семінар на тему «Удосконалення навчання та перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб та під час професійної підготовки працівників, які виконують роботи підвищеної небезпеки».

<span lang=«UK» xml:lang=«UK»>Потреба проведення даного семінару викликана необхідністю надання методичної допомоги з проведення навчання, перевірки знань, професійної підготовки працівників, а також необхідністю запровадження сучасних форм та методів навчання з охорони праці.

<span lang=«UK» xml:lang=«UK»>У роботі семінару взяли участь представники близько 20 підприємств та навчальних закладів, що здійснюють навчання з охорони праці а також експертно-технічних центрів Держгірпромнагляду України.

<span lang=«UK» xml:lang=«UK»>Перед учасниками семінару виступили провідні фахівці Держгірпромнагляду, Мінсоцполітики, міністерства освіти і науки України та провідні науковці і співробітники професійно-технічної освіти.

<span lang=«UK» xml:lang=«UK»>У виступах зверталась увага на питання, пов'язані із проблемами та недоліками у сфері навчання з охорони праці. Зокрема: не розуміння керівниками підприємств важливості даного навчання та формальне ставлення до нього, професійної майстерності викладачів навчальних закладів та якості навчального процесу, необхідність його вдосконалення, опанування сучасними формами роботи, що ґрунтуються на інтерактивних методиках.

<span lang=«UK» xml:lang=«UK»>Обговорювали потребу оновлення методики визначення змісту навчання з питань охорони праці, розглядали нововведення у законодавчій і нормативно-правовій базі з питань охорони праці, сучасні вимоги до викладачів.

<span lang=«UK» xml:lang=«UK»>Фахівці ПАТ «Маріупольський металургійний завод імені Ілліча», ВАТ «Запоріжсталь», ПрАТ «ОТІС» (м. Київ), Вінницького, Житомирського та Подільського ЕТЦ Держгірпромнагляду України презентували свою методику викладання з організації навчання законодавчих основ у сфері охорони праці та організації спеціального навчання на підприємствах.

<span lang=«UK» xml:lang=«UK»>У ході семінару було проведено ряд тренінгових вправ та практичних занять.

<span style=«font-size: 14.0pt;» lang=«UK» xml:lang=«UK»>19-21 серпня 2014 року на базі ДП «Головний навчально-методичний центр Держгірпромнагляду України» відбувся семінар на тему «Удосконалення навчання та перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб та під час професійної підготовки працівників, які виконують роботи підвищеної небезпеки».

<span style=«font-size: 14.0pt;» lang=«UK» xml:lang=«UK»>Потреба проведення даного семінару викликана необхідністю надання методичної допомоги з проведення навчання, перевірки знань, професійної підготовки працівників, а також необхідністю запровадження сучасних форм та методів навчання з охорони праці.

<span style=«font-size: 14.0pt;» lang=«UK» xml:lang=«UK»>У роботі семінару взяли участь представники близько 20 підприємств та навчальних закладів, що здійснюють навчання з охорони праці а також експертно-технічних центрів Держгірпромнагляду України.

<span style=«font-size: 14.0pt;» lang=«UK» xml:lang=«UK»>Перед учасниками семінару виступили провідні фахівці Держгірпромнагляду, Мінсоцполітики, міністерства освіти і науки України та провідні науковці і співробітники професійно-технічної освіти.

<span style=«font-size: 14.0pt;» lang=«UK» xml:lang=«UK»>У виступах зверталась увага на питання, пов'язані із проблемами та недоліками у сфері навчання з охорони праці. Зокрема: не розуміння керівниками підприємств важливості даного навчання та формальне ставлення до нього, професійної майстерності викладачів навчальних закладів та якості навчального процесу, необхідність його вдосконалення, опанування сучасними формами роботи, що ґрунтуються на інтерактивних методиках.

<span style=«font-size: 14.0pt;» lang=«UK» xml:lang=«UK»>Обговорювали потребу оновлення методики визначення змісту навчання з питань охорони праці, розглядали нововведення у законодавчій і нормативно-правовій базі з питань охорони праці, сучасні вимоги до викладачів.

<span style=«font-size: 14.0pt;» lang=«UK» xml:lang=«UK»>Фахівці ПАТ «Маріупольський металургійний завод імені Ілліча», ВАТ «Запоріжсталь», ПрАТ «ОТІС» (м. Київ), Вінницького, Житомирського та Подільського ЕТЦ Держгірпромнагляду України презентували свою методику викладання з організації навчання законодавчих основ у сфері охорони праці та організації спеціального навчання на підприємствах.

<span style=«font-size: 14.0pt;» lang=«UK» xml:lang=«UK»>У ході семінару було проведено ряд тренінгових вправ та практичних занять.


Джерело:
Держгірпромнагляд України


До списку новинВпередНазад