Популярні документи
Статті
Статті
Арочные ангары быстровозводимые: цены и технология производства Снегозадержатели на крышу: для чего они нужны, какие функции выполняют Информационное моделирование зданий от экспертов: особенности и уровни Критерии проектирования бизнес-центра Преимущества заказов в садовом центре «Evasad» Собака гадит дома - как отучить? Корм для рыбок: разновидности и особенности Позаботьтесь о своих комфортных условиях пребывания Подключение посудомоечной машины к водопроводу в Москве Актуальные электротовары и современные строительные нормы Групи нормативних документів Отделка стен кафельной плиткой: особенности подготовки поверхностей и монтажа Где Meizu купить по лучшим ценам? С легкостью подскажет price.ua Особенности крепежных элементов: популярные метизы и их выбор Преимущества инфракрасных теплых полов Теплый дом из кирпича М100 Современное строительство: особенности готовых и индивидуальных проектов Купить теплоизоляцию - сохранить тепло в жилище Разновидности настенных светильников Коэффициент затухания Технические характеристики сип-1. Все о кабеле сип. Водопогружные провода и их виды. Разнообразные кухни Квартира в «сталинке» – возможности для реконструкции и создания современного жилья Особенности и виды облицовки лестниц деревом
Новини

Актуальні питання охорони праці, що постають під час будівництва підземної частини Бескидського тунелюобговорили обговорили за круглим столом фахівці територіального управління Держгірпромнагляду у Львівській області з представниками адміністрації генпідрядника будівництва тунелю ПрАТ «Інтербудтунель».

Учасники зустрічі оглянули робочі місця на базовому будівельному майданчику тунелю, де конструктивно обговорили поточний стан охорони праці. Відзначено фаховий рівень працівників, які мають досвід будівництва подібних об'єктів та організацію виконання робіт субпідрядними організаціями, що дає змогу дотримувати проектних показників проведення прохідницьких робіт у тунелі з меншими ризиками.

Серед проблемних питань, які порушувались за круглим столом: маневрування підземних автосамоскидів у вибої та встановлення їх під завантаження за умов існуючої ширини гірничої виробки; поповнення автопарку автосамоскидами задля забезпечення планових перевезень гірничої маси; прохід у тунель працівників інших суб'єктів господарювання, які не пройшли відповідних інструктажів та навчань з охорони праці, тощо.

Наприкінці зустрічі учасники підкреслили її важливість та користь для обох сторін зважаючи навіть на, тимчасове зупинення проведення перевірок.

Довідка

Будівництво нового Бескидського тунелю здійснюється на межі Львівської та Закарпатської областей на підставі окремого розпорядження Кабінету Міністрів України від 21.08.2013р. №752-р за рахунок кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) та власних коштів Укрзалізниці.

Старий Бескидський тунель, збудований за часів Австро-Угорської імперії 1886 року, вичерпав свій ресурс і потребує постійних капітальних ремонтів для підтримання його у безпечному стані. Наразі він залишається єдиною одноколійною ділянкою Критського міжнародного транспортного коридору, який проходить через Італію, Словенію, Угорщину, Словаччину та Україну.


Джерело:
Держгірпромнагляд України


До списку новинВпередНазад