Популярні документи
Статті
Статті
Накрутка лайков в Фейсбук: главный инструмент для рекламы страницы Где найти хорошее место для обмена валюты Как предусмотреть мансарду в проекте дома? Как выбрать проект дома правильно? Обои как элемент дизайна коридора: расширение пространства, подъем потолков Как лайки в социальных сетях способствуют заработку Характеристики удобной домашней дрели Как выбрать бронированные двери? Как приобрести подписчиков в ВК? Что такое люминесцентные лампы? Компания «Джи Эм Центр» - на страже защиты электрооборудования Различие холодильных сплит-систем и моноблоков Модные и удобные спортивные юбки продаются в decathlon.ua Глянцевый потолок: для каких помещений уместен и его отличительные особенности Топ 10 производителей насосов для водоснабжения Прокат автомобилей Отделка машинной штукатуркой стен в прихожей Как работает кассетный кондиционер На что стоит обратить внимание при оформлении интерьера? Скорая медицинская помощь: круглосуточно и быстро Качественно и надолго: все о выборе забора для участка Сумки з рекламою компанії: ефективне рішення для бізнесу Почему фрезер зажимает фрезу Яркий вкус экзотических фруктов Преимущества газобетона и использование его в строительстве
Новини

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

від 05.09.2014 р. N 987

Київ

Відповідно до статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 29 червня 1994 року N 340/94 «Про день фізичної культури і спорту» та Порядку організації та проведення у Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурного-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418, з метою забезпечення розвитку фізичної культури і спорту, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Підтримати ініціативу Національного олімпійського комітету України щодо проведення спортивно-масових заходів «Всеукраїнський олімпійський урок» 06 вересня 2014 року з 09.00 до 18.00 на Оболонській набережній та «Олімпійський тиждень» в місті Києві з 06 вересня до 14 вересня 2014 року (далі — Заходи).

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення Заходів взяв на себе Національний олімпійський комітет України.

3. Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та районним в місті Києві державним адміністраціям сприяти вирішенню організаційних питань щодо проведення Заходів.

4. Просити Головне управління МВС України в місті Києві забезпечити:

4.1. Охорону громадського порядку 06 вересня 2014 року на Оболонській набережній з 08.00 до 18.00 під час проведення Заходів та з 05 вересня 2014 року з 09.00 до 24.00 до 07 вересня 2014 року з 01.00 до 10.00 на період монтажу/демонтажу спеціальних конструкцій.

4.2. Безперешкодний проїзд автотранспорту Оболонською набережною з 05 вересня до 07 вересня 2014 року для монтажу/демонтажу спеціальних конструкцій для проведення Заходів.

5. Національному олімпійському комітету України забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, під час підготовки і проведення Заходів з 05 вересня до 06 вересня 2014 року та відновлення порушеного благоустрою у зв'язку із встановленням спеціальних конструкцій на Оболонській набережній.

6. Комунальній аварійно-рятувальній службі «Київська служба порятунку» вжити заходів щодо забезпечення безпеки на воді під час проведення Заходів та комунальному підприємству «Плесо» підготувати водну акваторію Оболонської набережної до проведення Заходів.

7. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування бригад швидкої (екстреної) медичної допомоги під час проведення Заходів.

8. Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) погодити в установленому порядку розміщення 06 вересня 2014 року на Оболонській набережній об'єктів торгівлі та інформувати суб'єктів господарювання про обмеження, визначені рішенням Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 «Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами».

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Ніконова І. В.

Голова

В. Кличко


Джерело:
Document.UA


До списку новинВпередНазад