Популярні документи
Статті
Статті
Какую кровлю и забор в Воронеже лучше выбрать для дома Что такое строительные материалы - где купить стройматериалы Как выбрать хорошую морозильную камеру для дома Когда не обойтись без ремонта: запчасти на технику Zetor Профнастил или металлочерепица: что выбрать для крыши Когда нужен юридический перевод документов Строительство бассейнов в Одессе на загородных участках от надежного магазина vashbas.com Альтернативные источники электроэнергии Какие документы нужны для холодильника? Особенности фронтальных погрузчиков Сталева Воля Надежные подъемники от производителя Как выбрать вытяжной вентилятор на кухню: практические рекомендации Что такое противопожарные двери П-образный компенсатор ППУ Глянцевая интерьерная краска: особенности выбора и использования Как эффективно обогревать или охлаждать воздух в больших помещениях с помощью системы фанкойлов Уютные новостройки в Алматы от строительной компании mercur-grad.kz Зачем нужен терморегулятор для электрического теплого пола Грунтовка с кварцевым песком Преимущества состава Tytan 5S для биозащиты конструкционной и строительной древесины Инструкция по выбору мойки для кухни Клупп – внешне-резьбовой инструмент с широкой сферой применения Низкие цены за доставку воды на дом от интернет-магазина voda.kh.ua Кухни на заказ Песок кварцевый в мешках
Новини

Очільник Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України Олександр Хохотва під час візиту на Волинь зустрівся з першим заступником голови Волинської облдержадміністрації. Представниками сторін обговорено питання роботи контролюючих органів у сучасних умовах та основні завдання Служби.

«Дуже добре, що облдержадміністрація розуміє важливість питань промислової безпеки. Це є важелем впливу на роботодавців щодо створення та забезпечення безпечних умов праці», — підкреслив Голова Держгірпромнагляду.

Крім того, Голова провів нараду з колективом територіального управління Держгірпромнагляду у Волинській області, під час якої заслухано результати роботи теруправління за 8 місяців 2014 року та визначено пріоритети роботі.

«Сьогодні Служба переживає не найкращі часи, але ми повинні виконувати свої функції. Зараз основний напрям нашої роботи — реалізація превентивних заходів, спрямованих на поліпшення стану промислової безпеки та охорони праці на піднаглядних підприємствах», — зазначив Голова Держгірпромнагляду.

Першочергове завдання — сприяти підготовці підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери до безпечної та безаварійної роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років. Зокрема, проводити інформаційно-роз'яснювальну роботу, тематичні наради, круглі столи, семінари, навчання з охорони праці.

Також обговорено діяльність експертно-технічних центрів. Зокрема, відзначено позитивну динаміку розвитку цих підприємств та наголошено на проведенні постійного моніторингу технічного стану обладнання суб'єктів господарювання.


Джерело:
Держгірпромнагляд України


До списку новинВпередНазад