Популярні документи
Статті
Статті
Проверенный ассортимент инкубаторных терморегуляторов Деревянные ванны - Миф или Реальность? Рекомендации по выбору и монтажу керамогранита Тепличный бизнес под пленку- реалии окупаемости Современные зерноочистительные машины Корончатые сверла для магнитных станков Уход за теплицей из поликарбоната Какой должна быть обувь для футбола? Какую станцию очистки выбрать - Топас или БиоДека ОДК-Сатурн представил новый способ обработки титана для двигателей авиации Для чего и как проводится кронирование деревьев? Можно ли получить кредит по паспорту в интернете Ресторан восточной кухни Договор ипотеки - для чего нужен Окрасочное оборудование Аспро Комплексное продвижение сайта с компанией “Site OK” Масла для дерева Belinka: виды и характеристики Кованые козырьки навесы (кованое крыльцо) от «Dizaynmetall» Какие бывают разновидности цокольного сайдинга зимние кроссовки в интернет магазине vse-krossovki.in.ua Услуги сантехника в Москве Ангарные ворота шторного типа Геодезическая фирма «Геодез» Как правильно выбрать люстру в спальню: советы лидеров освещения Цена на геодезию участка в Киеве
Новини

Середній відсоток заходів виконаних підприємствами теплоенергетики та комунального господарства запланованих для підготовки об'єктів до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років становить 73%.

Ці данні отриманні фахівцями Криворізького гірничопромислового територіального управління за результатами наданих підконтрольними підприємствами звітів про виконання заходів готовності до опалювального сезону.

Особлива увага інспекторів приділяється заміні зношених теплотрас, ремонту та заміні водоводів, ремонту та діагностиці водогрійних та парових котлів, ремонту покрівель виробничих будівель. Під постійним моніторингом виконання робіт по організації безпека газопостачання міст та селищ Криворізького регіону. Варто зазначити, що особливість цьогорічних підготовчих робіт обумовлена зменшенням обсягів природного газу, який буде поставлено для проведення опалювального сезону.

Представники територіального управління беруть участь у нарадах при міськвиконкомі з питань забезпечення населення, підприємств, установ та організацій природним газом до кінця опалювального сезону 2014/15 року. Разом з тим при обласній державній адміністрації створено штаб з даних питань до складу якого включено начальника Криворізького гірничопромислового територіального управління Костянтина Корольова.

Контроль виконання підприємствами теплоенергетики та комунального господарства заходів з підготовки опалювального сезону триває. Разом з тим на вересень поточного року теруправлінням заплановано проведення на зазначених підприємствах нарад з даного питання.


Джерело:
Криворізьке гірничопромислове територіальне управління Держгірпромнагляду


До списку новинВпередНазад