Популярні документи
Статті
Статті
5 стратегий маркетинговых взаимоотношений для малого бизнеса Защита дома и офиса – видеонаблюдение и сигнализация AJAX Контроль осадки зданий Системы мониторинга инженерных сооружений Мебельный щит из дуба под заказ Листы из алюминия: применение и сильные стороны материала Samsung U Flex Headphones: особенности и плюсы гарнитуры От чего зависит стоимость доставки груза? Швейцарская сантехника Geberit: особенности и преимущества изделий ДРЕНАЖНЫЕ НАСОСЫ С ПОПЛАВКОВЫМ ВЫКЛЮЧАТЕЛЕМ - Уникальный Агрегат в наше время! Проверенный ассортимент инкубаторных терморегуляторов Деревянные ванны - Миф или Реальность? Рекомендации по выбору и монтажу керамогранита Тепличный бизнес под пленку- реалии окупаемости Современные зерноочистительные машины Корончатые сверла для магнитных станков Уход за теплицей из поликарбоната Какой должна быть обувь для футбола? Какую станцию очистки выбрать - Топас или БиоДека ОДК-Сатурн представил новый способ обработки титана для двигателей авиации Для чего и как проводится кронирование деревьев? Можно ли получить кредит по паспорту в интернете Ресторан восточной кухни Договор ипотеки - для чего нужен Окрасочное оборудование Аспро
Новини

Теруправлінням Держгірпромнагляду завершено спеціальне розслідування нещасного випадку, що стався з 54-річним електромонтером контактної мережі Міського комунального підприємства «Херсонелектротранс».

20 липня поточного року працівник був смертельно уражений електрострумом під час виконання аварійних робіт у Херсоні на площі ім. Героя Радянського Союзу П.Дубинди (ім.50 річчя СРСР).

Комісією зі спеціального розслідування з'ясовано, що того дня електромонтер, разом з напарником, виконував планові роботи. Близько опівдня до диспетчерської МКП «Херсонелектротранс» надійшло повідомлення про технічну несправність контактної мережі на площі імені Героя Радянського Союзу П. Дубинди. Електродиспетчер підприємства видав електромонтеру усне розпорядження, щодо проведення ремонтних робіт на пошкодженій ділянці мережі.

Після огляду місця виконання робіт встановлено, що в результаті удару струмоприймача тролейбуса, був виведений із плити мінусовий контактний провід, який звисав над землею, нижній натяжний трос контактної мережі біля опори 1 був обірваний.

За словами напарника, електромонтер прийняв самостійне рішення про виконання робіт на контактній мережі без зняття напруги, яка становила 600 В постійного струму. При цьому постраждалий не застосовував діелектричні рукавички, працював без спецодягу. Водій тролейбусу, який знаходився поряд зробив зауваження, щодо виконання робіт без зняття напруги та невикористання засобів індивідуального захисту, але електромонтер на нього не зважив. У цей час працівник доторкнувся тілом до струмоведучих частин контактної електромережі та отримав смертельне ураження.

Електромонтер працював за спеціальністю понад 20 років, проходив необхідні навчання та інструктажі з охорони праці.

Комісією теруправління Держгірпромнагляду даний нещасний випадок визнано пов'язаним з виробництвом. Задля недопущення подібного у подальшому працівники та посадові особи, які мають відношення до обслуговування і ремонту контактної мережі, повинні пройти позачергове навчання та інструктаж з охорони праці. Також адміністрацію МКП «Херсонелектротранс» зобов'язано посилити контроль за використанням працівниками засобів індивідуального та колективного захисту.


Джерело:
Територіальне управління Держгірпромнагляду у Херсонській області


До списку новинВпередНазад