Гонта Владислав, 14 років
Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр
м. Кам'янець-Подільський
Антонюк Олександр, 11 років
Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр
м. Кам'янець-Подільський
Олійник Максим, 15 років
Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр
м. Кам'янець-Подільський
Гриневич Мирослав, 14 років
Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр
м. Кам'янець-Подільський
Табенська Олександра, 10 років
Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр
м. Кам'янець-Подільський
Шудрова Анастасія, 9 років
Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр
м. Кам'янець-Подільський
Боршуляк Ірина, 14 років
Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр
м. Кам'янець-Подільський
Шарпацький Микола, 14 років
Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр
м. Кам'янець-Подільський
Бистрак Владислав, 12 років
Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр
м. Кам'янець-Подільський
Лоточинський Павло, 13 років
Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр
м. Кам'янець-Подільський
Паламанюк Анастасія, 11 років
Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр
м. Кам'янець-Подільський
Корник Ілля, 10 років
Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр
м. Кам'янець-Подільський
Багрій Владислав, 18 років
Вище професійне училище №4
м.Хмельницький
Лисий Микола, 13 років
Крушанівська ЗОШ І-ІІ ст.
Кам'янець-Подільський р-н.
Лисий Микола, 13 років
Крушанівська ЗОШ І-ІІ ст.
Кам'янець-Подільський р-н.
Кубко, Ростислав, 9 років
Крушанівська ЗОШ І-ІІ ст.
Кам'янець-Подільський р-н.
Белінський Дмитро, 9 років
Крушанівська ЗОШ І-ІІ ст.
Кам'янець-Подільський р-н.
Савельєва Анастасія, 7 років
Деражнянський НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. №3, ліцей»
Мамай Наталія, 9 років
Острівчанська ЗОШ І-ІІ ст.
Кам'янець-Подільський р-н.
Мацько Радислав, 8 років
Острівчанська ЗОШ І-ІІ ст.
Кам'янець-Подільський р-н.
Нетреба Юрій, 10 років
Острівчанська ЗОШ І-ІІ ст.
Кам'янець-Подільський р-н.
Пиячко Олени, 9 років
Острівчанська ЗОШ І-ІІ ст.
Кам'янець-Подільський р-н.
Пиячко Олени, 9 років
Острівчанська ЗОШ І-ІІ ст.
Кам'янець-Подільський р-н.
Мамай Наталія, 9 років
Острівчанська ЗОШ І-ІІ ст.
Кам'янець-Подільський р-н.
Вілачева Єлизавета та Шубович Ангеліна, 2-Б клас
СЗОШ І ст. №4 з поглибленим вивченням англійської мови
Каньоса Олена, 2-Б клас
СЗОШ І ст. №4 з поглибленим вивченням англійської мови
Пархоменко Беатта, 2-Б клас
СЗОШ І ст. №4 з поглибленим вивченням англійської мови
Шупарська Вероніка, 12 років
ЗОШ І-ІІІ ст. №12
м. Кам'янець-Подільський
Ферук Анна, 12 років
ЗОШ І-ІІІ ст. №12
м. Кам'янець-Подільський
Гнедко Валерія, 12 років
ЗОШ І-ІІІ ст. №12
м. Кам'янець-Подільський
Романішена Яна, 12 років
ЗОШ І-ІІІ ст. №12
м. Кам'янець-Подільський
Ольхова Інна, 13 років
ЗОШ І-ІІІ ст. №12
м. Кам'янець-Подільський
Мозолєва Єва, 11 років
ЗОШ І-ІІІ ст. №12
м. Кам'янець-Подільський
Дзізінська Богдана, 11 років
ЗОШ І-ІІІ ст. №12
м. Кам'янець-Подільський
Яковець Діана, 11 років
ЗОШ І-ІІІ ст. №12
м. Кам'янець-Подільський
Булковська Дар'я, 12 років
ЗОШ І-ІІІ ст. №12
м. Кам'янець-Подільський
Гой Владислав, 13 років
ЗОШ І-ІІІ ст. №2
м. Кам'янець-Подільський
Обласний Конкурс триває. Дитячі малюнки приймаються в територіальному управлінні Держгірпромнагляду до 20 травня включно (за адресою: 29000, м. Хмельницький, вул. Кам'янецька, 74, 3 поверх приймальня).
22 травня відбудеться засідання обласного журі, яке проведе оцінювання малюнків дітей у трьох вікових групах та визначить переможців. 2 червня в урочистій атмосфері відбудеться нагородження переможців.