Новини
28 жовтня 2016 року завершується приймання дитячих малюнків за тематикою безпечного використання газу в побуті. Нагадаємо, що Управління Держпраці у Хмельницькій області спільно з ПАТ «Хмельницькгаз» проводить Конкурс дитячого малюнка за тематикою газу в побуті.

Учасниками конкурсу є учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, позашкільних навчальних закладів та дитячих будинків віком від 6 до 18 років.

За результатами Конкурсу, компетентне журі до складу якого увійшли представники Управління Держпраці та ПАТ «Хмельницькгаз» визначить переможців, які отримають заслужені відзнаки та подарунки. Дитячі малюнки розміщуватимуться у місцях масового перебування людей та у ЗМІ.

Через дітей організатори Конкурсу хочуть привернути увагу батьків, споживачів природного газу, як безпечно користуватися газовими приладами, щоб уникнути аварій. Неодноразово, саме діти першими відчували запах газу, погашену чайником конфорку плити тощо.

Художні твори надсилати на адресу Управління Держпраці у Хмельницькій області (м. Хмельницький, вул. Кам'янецька, 74) або ПАТ «Хмельницькгаз» (м. Хмельницькій пр. Миру, 41) до 28 жовтня.

Джерело:
Управління держгірпромнагляду по Хмельницкькій області


До списку новинВпередНазад