Новини
Комісія з перевірки знань посадових осіб, інших працівників підприємств, організацій, установ з питань охорони праці, яку очолив заступник начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Гордей, провела перевірку знань з питань охорони праці директорів, заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів, завідуючих дитячих дошкільних установ Вижницького району Чернівецької області.
Перевірку знань пройшли 25 посадовців. Перевірка знань з питань охорони праці відбувалася у приміщення Берегометського політехнічного технікуму.
Робота комісії розпочалася з виступу керівника комісії Івана Гордея, у якому він повідомив присутніх про стан травматизму на виробництві в області. Він, зокрема, зазначив, що з початку року спостерігається ріст травматизму: на сьогодні до Управління Держпраці у Чернівецькій області надійшло 15 повідомлень про факти смерті, або травмування працівників, вісім із яких зі смертельним наслідком. У семи випадках зафіксовано факти травмування на виробництві.

«З огляду на той факт, що у переважній більшості нещасні випадки на виробництві стаються з організаційних причин, особливої необхідності набувають навчання з питань охорони праці та результати цього навчання, від яких, власне й залежить належна організація виробничого процесу на підприємствах, в установах та організаціях Буковини», — підкреслив Іван Гордей.


Джерело:
Територіальне управління Держгірпромнагляду України у Чернівецькій області


До списку новинВпередНазад