Новини
Фахівцями відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Хмельницькій області, на базі Вівсянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (с. Вівся, Чемеровецького району), проведено семінар щодо додержання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці під час навчально-виховного процесу.

Під час семінару проаналізовано стан виробничого травматизму в Україні, Хмельницькій області та Чемеровецькому районі в закладах освіти. Обговорено додержання вимог нормативно-правових актів з охорони праці, а саме виконання вимог Правил безпеки систем газопостачання. Роз'яснено Порядок проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві. Надання першої допомоги потерпілим у разі нещасного випадку.

Наголошено, що безпека працівників і учнів навчального закладу залежить від дотримання працівниками, які експлуатують газове обладнання, технології виконання робіт та інших нормативних документів з питань охорони праці.

За результатами семінару прийнято рішення керівництву навчального закладу забезпечити дотримання посадовими особами та працівниками навчального закладу вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці. Забезпечити відображення питань охорони праці під час виконання робіт підвищеної небезпеки в посадових інструкціях, інструкціях з охорони праці. Організовувати щорічні навчання з питань охорони праці та безпечного ведення робіт з підвищеною небезпекою для посадових осіб та працівників.

Джерело:
Управління держгірпромнагляду по Хмельницкькій області


До списку новинВпередНазад