На таку тему фахівцями Ізмаїльського відділу нагляду за промисловою безпекою та охорони праці територіального управління Держгірпромнагляду в Одеській області було проведено семінар-нараду в ТОВ «Будівельно-монтажне управління № 6», розташованому в м. Кілія Одеської області. У заході взяли участь керівники та спеціалісти служб охорони праці підприємств будівельної галузі міста і району.
Головний державний інспектор В. Бачурський розповів учасникам семінару про вимоги «Правил будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів» (НПАОП 0.00-1.01-07), основні види небезпеки, що можуть виникнути під час експлуатації вантажопідіймальних кранів і машин, вантажозахоплювальних пристроїв, тари, колисок і інших механізмів, а також ознайомив із заходами, які застосовуються на підприємствах будівельної галузі під час експлуатації вантажопідіймальних кранів.
Представник теруправління нагадав про необхідність одержання підприємствами дозволів згідно вимог «Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки», затвердженого Постановою КМУ від 26.10.2011 р. № 1107.
Під час роботи семінару-наради йшлося про необхідність дотримання суб'єктами господарювання вимог нормативно-технічної документації з питань охорони праці під час експлуатації та обслуговування вантажопідіймальної техніки підвищеної небезпеки, а також наявності та дотримання вимог проектно-технологічної документації із безпечного виконання будівельно-монтажних, земляних та інших робіт у котлованах, траншеях та ін.
Присутніх було ознайомлено із порядком укладання та реєстрації колективних договорів; зважаючи, що підприємство займається будівельними роботами, було окремо наголошено на обов'язковому проведенні атестації робочих місць за умовами праці та впровадження заходів із соціального захисту працівників, зайнятих на роботах з шкідливими умовами праці.
Прес-служба теруправління
До списку новинВпередНазад