Новини
Під час колегії теруправління Держгірпромнагляду обговорено матеріали планової всебічної перевірки щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та стану промислової безпеки ПАТ «Хмельницькобленерго» та його структурних підрозділів в м. Хмельницькому та Хмельницькій області. Участь у колегії прийняли керівники апарату управління Компанії.

На засіданні зазначалось, що у ході перевірок фахівцями теруправління виявлено наступні суттєві порушення вимог безпеки: допускаються порушення Правил безпечної експлуатації електроустановок персоналом оперативно-виїзних бригад РЕМ під час підготовки робочих місць та допуску до роботи; під час огляду ліній електропередач допускається виконання інших робіт; трансформаторні підстанції 10/0,4 кВ працюють з несправною комутацією (автоматичні вимикачі, рубильники); використовуються некалібровані плавні вставки, як на стороні 10/0,4 кВ так і 0,4 кВ; допускаються до роботи в електроустановках ПАТ «Хмельницькобленерго» підрядні організації, які не отримали дозвіл на виконання робіт з підвищеною небезпекою в органах Держгірпромнагляду; не на всі вантажопідіймальні механізми отримані дозволи на експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки тощо.

Однак, слід зазначити, що дані порушення виявлені в окремих структурних підрозділах ПАТ «Хмельницькобленерго», та є виключенням в діяльності підприємства. Також позитивно і те, що товариство є одним із небагатьох в області, яке щороку виділяє більше трьох мільйонів гривень на заходи з питань охорони праці.

На завершення засідання представники ПАТ «Хмельницькобленерго» запевнили теруправління Держгірпромнагляду у тому, що Компанія в подальшому буде прикладати максимум зусиль щодо забезпечення належного стану промислової безпеки та охорони праці на підприємстві та у її структурних підрозділах задля збереження життя і здоров'я працюючих.

Загалом, колегія вирішила, що роботу з питань охорони праці ПАТ «Хмельницькобленерго» визнати задовільною. Результатом роботи колегії стало прийняття рішень, спрямованих на усунення порушень виявлених у ході перевірки та запобігання їм у майбутньому.

Довідка:
Всебічна перевірка проводилася на виконання графіку проведення всебічних перевірок суб'єктів господарювання на І півріччя 2014 року, плану роботи територіального управління на 2014 рік та згідно ст. 5 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

Джерело:
Управління держгірпромнагляду по Хмельницкькій області


До списку новинВпередНазад