Новини
Фахівці Головного управління Держпраці та територіального управління Держгірпромнагляду в Одеській області прийняли участь у семінарах-нарадах на піднаглядних підприємствах — ТОВ «АСМІ -О7», «Комінтерм» та ін. Тема семінарів-нарад — «Введення в дію НПАОП 0.00-1.76-15 «Правила безпеки систем газопостачання».
Під час роботи семінарів-нарад було звернуто увагу на те, що «Правила безпеки систем газопостачання» (НПАОП 0.00-1.20-98) втратили чинність. У дію введені «Правила безпеки систем газопостачання» (НПАОП 0.00-1.76-15), затверджені наказом Міненерговугілля від 15.05.2015 № 285, зареєстровані в Міністерстві юстиції України 08.06.2015 за № 674/27119.
Під час обговорення нових Правил основну увагу було зосереджено на змінах, що відображені у нормативному документі щодо вимог безпеки систем газопостачання.
Представники Головного управління Держпраці та Держгірпромнагляду в Одеській області відповіли на задані питання.
Прес-служба теруправління



До списку новинВпередНазад