Управлінням Держпраці у Кіровоградській області та Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у області обговорено питання щодо здійснення страхових виплат і надання соціальних послуг відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» щодо проведення страхових виплат і надання соціальних послуг.
Перед начальниками структурних підрозділів управління Держпраці у області виступила О.Чеченіна начальник обласного управління фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.
Увагу присутніх учасників заходу було акцентовано щодо змін в законодавстві в частині призначення, перерахування та проведення страхових виплат постраждалим від нещасних випадків на виробництві.