15 липня начальник управління Держпраці у Кіровоградській області Сергій Михайлович Подорожний з робочим візитом відвідав ПАТ «Кіровоградобленерго», де спільно з головою правління ПАТ «Кіровоградобленерго» Олександром Миколайовичем Стрюченком обговорили питання співпраці щодо запобігання нещасних випадків та безпечній експлуатації електроустановок.
Сергій Михайлович звернув увагу щодо залучення державних інспекторів з охорони праці Управління в області до проведення днів охорони праці на підприємстві. Ознайомився з роботою структурних підрозділів компанії та учбовим центром підприємства.
Олександр Миколайович озвучив проблемні питання в охоронних зонах повітряних та кабельних лініях електропередач.
Довідка:
Зоною діяльності ПАТ «Кіровоградобленерго» є вся Кіровоградська область загальною площею 24,6 тис. кв. км.
В структурі акціонерного товариства 22 райони електричних мереж — 21 РЕМ по кількості адміністративних районів області та 1 МРЕМ (м. Кіровоград — обласний центр). Обсяг електричних мереж — 156,390 тис. ум. од.
На підприємстві працює 1217 чол.
Стан виробничого травматизму в 2013 — 2 випадки, 2014 — 2 випадки, та в першому півріччі 2015 р. не було.