Новини

26 травня поточного року у Тернопільському навчально-виховному комплексі «Школа-ліцей №13» проведено семінар-нараду з інженерами з охорони праці закладів освіти області.

У вступному слові з відкриття цього заходу заступник директора департаменту — начальник управління професійної та вищої освіти, фінансово-економічного та правового забезпечення Володимир Чайковський зазначив, що питання охорони праці, пожежної безпеки, стану травматизму й безпечних умов життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу перебувають на постійному контролі в комунальній установі Тернопільської обласної ради «Відділ соціального розвитку при департаменті освіти і науки облдержадміністрації».

Його працівниками зокрема проведено:

— навчання з охорони праці та безпеки життєдіяльності директорів шкіл і їх заступників, інженерів з охорони парці в Борщівському, Зборівському, Заліщицькому, Чортківському, Теребовлянському, Бучацькому, Гусятинському районах і місті Тернополі;

— у Тернопільському обласному комунальному навчально-курсовому центрі спеціальне навчання й перевірку знань з питань охорони праці 1771 оператора котелень, 182 кочегарів котелень, 52 відповідальних за технічний стан і безпечну експлуатацію систем газопостачання і 374 відповідальних за електрогосподарство;

— планові семінари-наради інженерів з охорони праці навчально-виховних закладів освіти області;

— заходи до Всесвітнього дня охорони праці та огляд-конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»;

— обласний огляд конкурс стану умов і охорони праці.

Про специфіку й особливість завдань, відповідальність за реалізацію яких покладено на інженерів з охорони праці наголошували у своїх виступах: Тарас Колодницький — провідний інспектор управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Тернопільській області, Богдан Крупка — начальник Тернопільської обласної інспекції Держенергонагляду, Юрій Грицина — головний державний інспектор Держгірпромнагляду у Тернопільській області, Остап Гурський — начальник санітарно-гігієнічного відділу Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області, Ярослав Лях і Валерій Худик — працівники відділу соціального розвитку при департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

У ході семінару напрацьовано практичні рекомендації і пропозиції, дано конкретні доручення щодо необхідності створення безпечних умов для учнів і педагогічних працівників на період їх літнього відпочинку, підготовки установ і закладів освіти області до початку 2015-2016 навчального року та нового опалювального сезону.




До списку новинВпередНазад