25 березня 2015 року у м. Димитров Донецької області відбулася позачергова конференція Первинної профспілки працівників Територіального управління Держгірпромнагляду у Донецькій області.
На конференції крім делегатів і керівництва теруправління були присутні голова Красноармійського територіального комітету працівників вугільної промисловості України Роман Павлович Сиротюк та його заступник Ігор Подоляка.
На конференції було розглянуто питання про вихід та зняття з обліку профспілки теруправління з Донецького об'єднаного теркому працівників вугільної промисловості Донецької Народної Республіки. Також розглянули питання постановки на облік і вступ профспілки теруправління до Красноармійського теркому працівників вугільної промисловості України.
На конференції було обрано головою профспілкової організації теруправління Костюченка Вячеслава Михайловича.