Протягом минулого тижня посадовими особами територіального управління Держгірпромнагляду у Житомирській області прийнято участь в роботі 8 семінарів-нарад щодо безпечної експлуатації машин, механізмів, устаткування при виконанні робіт для посадових осіб та працівників суб'єктів господарювання.
Протягом минулого тижня посадовими особами територіального управління було проведено 2 позапланові перевірки суб'єктів господарювання за їх зверненнями: 1 перевірка щодо відповідності навчальних закладів вимогам законодавства з охорони праці при ліцензуванні професій та1 перевірки з питань усунення раніше виявлених порушень та перевірка з питань безпечної експлуатації ліфтів після капітального ремонту та позачергового ПТО.
Проводиться розслідування 1-го нещасного випадку:
1. Дочірнє підприємство «Ян» приватного підприємства «Ян».
Проводиться технічне розслідування 2-х випадків аварій, пов'язаних із використанням газу в побуті:
Розглянуто та погоджено 3 Плани розвитку гірничих робіт на 2015 рік.
Зареєстровано та погоджено 2 повідомлення про намір проведення вибухових робіт.
Розглянуто та видано 2попередніх погодження на переоформлення акту гірничого відводу.
Проведено 7 інформаційно-консультаційних роз'яснень по усних зверненнях суб'єктів господарювання.
Видано 7 дозволів на виконання робіт та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
Зареєстровано 5 одиниць великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування.
Зареєстровано 5 об'єктів систем газопостачання.
Зареєстровано 1 посудину, що працює під тиском.
Надано 10 відповідей на запити:
Посадовими особами прийнято 18 відвідувачів.