Новини
Територіальне управління Держгірпромнагляду з метою забезпечення безпеки та запобігання травматизму під час Новорічних свят в торгівельно-розважальних центрах (ТРЦ) та в місцях масового перебування людей, рекомендує керівникам ТРЦ та організаторам святкових заходів розробити, затвердити та довести до працівників додаткові заходи щодо безпечної експлуатації обладнання підвищеної небезпеки, яке буде застосовуватися.

Нагадуємо власникам атракціонів, які мають намір розмістити атракціонну техніку для забезпечення дозвілля відпочиваючим про обов'язковість: розробки проекту розміщення атракціонів; наявності паспортів на атракціони та проведення своєчасних технічних оглядів; встановлення огородження атракціону; призначення відповідальних осіб і обслуговуючого персоналу, які пройшли навчання з охорони праці; проведення медичного огляду обслуговуючому персоналу; наявності інформації для відвідувачів, а саме: правил поведінки та користування даним атракціоном.

У випадку аварійного відключення енергопостачання рекомендуємо: провести додаткові протиаварійні тренування щодо дій у даній ситуації персоналу; допускати до обслуговування електрообладнання лише кваліфікований персонал, який пройшов відповідне навчання та перевірку знань та має відповідну групу з електробезпеки, який забезпечений необхідними засобами захисту від враження електричним струмом. Засоби захисту повинні бути випробувані та оглянуті; здійснювати підключення автономної електростанції до електромережі споживача відповідно до вимог виготовлювача.

Під час експлуатації ліфтів та ескалаторів необхідно: призначити відповідальних осіб та розробити додаткові заходи безпеки; посилити контроль відповідальних осіб за переміщенням відвідувачів на ескалаторах; забезпечити двосторонній зв’язок між кабіною ліфта та обслуговуючим персоналом; організувати безперебійне електроживлення ліфтів та ескалаторів; інформувати пасажирів про правила безпечного користування ескалаторами шляхом голосового оголошення в ТРЦ; забезпечити відеоспостереження за роботою ескалаторів; передбачити методи оперативного визволення пасажирів під час позапланових зупинок ліфтів та ескалаторів.

Нагадуємо, що у разі настання надзвичайної події під час проведення Новорічних заходів у столиці необхідно повідомити про це територіальне управління.

Прес-служба територіального управління



До списку новинВпередНазад