Новини

Минулого тижня на Чернігівщині стались два нещасні випадки у лісовій галузі.

У ДП «Холминський лісгосп» Держлісагенства України 1 грудня лісоруб-вальник отримав важки травми внаслідок падіння на нього гілки дерева під час суцільної рубки лісу. Наразі постраждалий знаходиться у лікарні.

У ДП «Новгород-Сіверська науково-дослідна станція» 5 грудня під час санітарної рубки лісу лісоруб отримав смертельні травми внаслідок падіння на нього дерева. Працівник загинув на місці події.

Теруправлінням Держгірпромнагляду у Чернігівській області створено комісії з розслідування зазначених нещасних випадків зі смертельними наслідками.

Обставини та причини випадків з`ясовуються відповідно до Порядку розслідування та ведення обліку нещасних випадків, аварій на виробництві та професіональних захворювань.




До списку новинВпередНазад