На минулому тижні участь у семінарах-нарадах та майстер-класах взяли перші керівники та керівники підрозділів, а також спеціалісти ТОВ «Новгород-Сіверський елеватор» і Линовицького цукрокомбінату «Красний». Представники теруправління обговорили з присутніми питання безпеки технологічних процесів, навчання з охорони праці (в тому числі — працівників, які зайняті на роботах підвищеної небезпеки), безпеки експлуатації газового господарства тощо.
На завершення семінару та майстер-класу їх учасники отримали рекомендації від представників теруправління щодо шляхів підвищення ефективності роботи системи управління охороною праці підприємства.
Участь у заходах, також, взяли представники виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків та професійних захворювань України.