Популярні документи
Статті
Статті
Как определить качество пальто Отбойные молотки Makita – обзор моделей Запчасти PERKINS в Украине: поршни, насосы, прокладки и т.д. 25-тонные автокраны Palfinger Sany доступны в Украине Особенности и применение кабелей с изоляцией из поливинилхлорида. Распознование лиц, видеонаблюдение Торговля на Форекс – работа в интернете или просто хобби? Линолеум: мифы и правда о напольном покрытии Ремонт в арендованном помещении: финансовый учет расходов Характеристики оцинкованого профнастила IT-аутсорсинг по РФ с компанией «Глобал Интегрейтед» Фишки новинки Apple iPhone 11 64Gb Green Диван для великої родини: критерії вибору Какие узлы лодочного мотора больше всего подвержены износу Теплый пол и его виды Уникальность и использование промышленных эндоскопов Обезвреживание отходов производства Конденсационные котлы Immergas: особенности и эксплуатационные преимущества Акриловая грунтовка для внутренних и наружных работ Kompozit Brilliant Гидроизоляционные работы - виды и отличия Лазерная резка металлов и ее особенности: все преимущества популярного метода Как подарить вторую жизнь старому паркету Чугунные ретрорадиаторы: как выбрать и где купить Помещение с электроприводными задвижками Ценовая политика этой осени для газовых котлов Baxi
Новини
Відповідно до Конституції України кожен працівник має право на охорону свого життя та здоров'я у процесі трудової діяльності, на належні, безпечні та нешкідливі умови праці. У той же час кожен працівник має пам'ятати, що соціальні гарантії та забезпечення вставлених законодавством прав на охорону праці наступає після укладання трудового договору, положення якого не можуть містити пунктів, які суперечать, законам та іншим нормативно-правовим актам з охорони праці.

Теруправління Держгірпромнагляду у Хмельницькій області нагадує, що при укладанні трудового договору роботодавець має поінформувати працівника під розписку про умови праці та про наявність на робочому місці небезпечних та шкідливих виробничих факторів, які ще не усунуто, про можливі наслідки їх пливу на здоров'я та про права працівника на пільги та компенсації за роботу в таких умовах відповідно до законодавства та колективного договору.

Роботодавець має пам'ятати, що працівнику не може пропонуватися робота, яка за медичним висновком протипоказана йому за станом здоров'я. До виконання підвищеної небезпеки та тих, що потребують професійного добору, допускаються особи за наявності висновку психофізіологічної експертизи.

Разом з тим працівникам варто пам'ятати, що у разі виникнення нещасного випадку на виробництві Порядок проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків та аварій на виробництві поширюється на працівників, які відповідно до законодавства уклали трудовий договір (контракт). У разі відсутності документів, які підтверджують факт працевлаштування постраждалий працівник не може претендувати на соціальні гарантії, встановлені державою для працівників, постраждалих на виробництві.

Джерело:
Управління держгірпромнагляду по Хмельницкькій області


До списку новинВпередНазад