Обробка підлоги, стелі або стін залежить від якісної будівельної суміші. У ній має значення правильне співвідношення води, сухих речовин, але також дуже важлива відповідна інтенсивність замішування, його тривалість. Якщо робити це вручну, залишається великий ризик замісити розчин неякісно. Вирішити проблему допомагає будівельний міксер. Пристрій незамінимий під час ремонту або будівництва. Допомагає швидко зробити якісну суміш з правильною консистенцією.
Будівельний міксер також дає змогу суттєво зняти навантаження з працівників. Головне — вибрати правильну модель. Наразі на ринку будівельних інструментів представлено 2 різновиди: ручні та стаціонарні. Також їх поділяють за кількістю насадок-віночків. Випускають з 1 насадкою чи 2. Другий варіант продуктивніший, бо працює швидше.
Ці пристрої мають невелику вагу та ціну, але вони поступаються потужністю наступному типу. Ручні міксери працюють за керування майстром. Він тримає їх у руках та обережно пересуває по всій ємності з будівельною сумішшю. Зазвичай використовуються для розчину менше 30 л.
Монтуються на ємність з розчином. Участь людини в їхній роботі мінімальна — встановлення та натискання кнопки пуску. Стаціонарні міксери використовуються для замішування суміші понад 30 л. Особливо зручні для розчинів, у які додають щебень чи пісок. Такі установки мають високу ціну та потужність. Зазвичай їх купують для капітального ремонту чи на будівництво.
Щоб вибрати хороший будівельний міксер, ознайомтеся з такими його характеристиками:
Також варто розглянути додаткові опції, які полегшують та покращують роботу обладнання. Сюди належать: додаткова рукоятка, декілька режимів, блокування кнопки ввімкнення, плавний пуск, захист від перепадів напруги й перегріву тощо.