Статьи

Роздрібний або гуртовий продаж палива вважається якщо не золотою жилою, то принаймні прибутковою справою. Багато підприємців в Україні в той чи інший спосіб намагаються долучитися до цього бізнесу навіть у вигляді сумісної діяльності. Щоб його вести, треба подумати про багато нюансів, й один із головних – обладнання для комплектування. Саме про це ви дізнаєтеся далі.

У чому різниця між АЗС та АЗК?

Надійний партнер – відповідальний підхід

Щоб замовити обладнання АЗС, необхідно звернутися до перевірених постачальників. В Україні до лідерів цієї галузі належить компанія SlavuticH. Серед її пропозицій насамперед знайдете паливозаправні колонки, які поділяються на:

  1. Відомчі, які працюють всередині тієї чи іншої організації і забезпечують її паливом, мастилом та іншими нафтопродуктами для власних потреб.
  2. Комерційні – призначені для продажу палива споживачам. Прикладом місця, де вони використовуються, є будь-яка мережа АЗС, послуги якої ви отримуєте у своєму місті.
  3. Суміщені – ПРК, які складаються з модулів. Зокрема, одна конструкція може поєднувати кілька колонок. Суміщені моделі доцільні там, де спостерігається брак площі. За їхньої допомоги можна реалізовувати паливні матеріали і використовувати їх у корпоративних потребах.

Обладнання може розподілятися і за призначенням: для бензину, керосину, дизельного пального, газу. У продажу є маслороздавальні колонки або ті, що використовуються для дозованого відпуску рідини AD Blu. Залежно від моделі, вони працюють за допомогою напору або всмоктування.

Паливозаправна колонка, купити яку ви маєте змогу в інтернет-магазині SlavuticH, випускається під торговою маркою Nova. Наприклад, модель 1101.14Вм має механічний реєстратор. Її корпус виготовляється з оцинкованого металу, що має товщину 1,5 мм. Запобіжником корозії послуговує порошкове покриття. Конструкція передбачає різне розміщення пістолетів, як бічне, так і фронтальне, і, якщо з’явиться потреба, ви матимете змогу встановити навіс.

Комерційна колонка NOVA – 1101.21ST має пропускну здатність 90 л/хв. Працює в умовах широкого температурного діапазону. Він може дорівнювати від -40 до +55 °C. Має однобічне розміщення пістолета, який включений до комплектації. Оснащена яскравим табло, на якому цифри можна розгледіти навіть темної доби. У конструкції передбачена наявність дозатора й датчика, які забезпечують надзвичайно точне вимірювання нафтопродуктів. Також зверніть увагу на лічильник. Він є е залежним від електрики, але в разі відключення показники загального обсягу палива, що перекачується, не скидаються до нульової відмітки. 

У магазині є й інші паливозаправні колонки – пропонується широкий модельний ряд, який часто поповнюється. Щоб детальніше дізнатися про всі пропозиції, відвідуйте каталог і ретельно вивчайте його. Також ви можете взяти консультації в менеджерів компанії. 

Важлива інформація

Щоб паливозаправна колонка ефективно працювала, треба подбати про допоміжне обладнання. До такої категорії належать:

  • муфти, що в разі потреби швидко знімаються і встановлюються;
  • фільтри та фільтрувальні елементи;
  • ареометр, за допомогою якого вимірюється щільність нафтопродуктів;
  • вогневі перешкоджувачі, що знижують ризики пожежі;
  • відбірники проби;
  • метроштоки і таке інше.

До речі, останні допомагають визначити точну кількість палива або масляної рідини, що може знадобитися для обліку, аналізу або планування діяльності. Разом із цим у компанії є інтелектуальне рішення, яке спростить керування системою та звітність. Йдеться про онлайн-облік. Воно легко інтегрується з АСУ компанії, надає своєчасну інформацію про здійснені операції, обсяги нафтопродуктів, які є залишку, темпи продажів палива та поточних витрат.

 



До списку