Популярні документи
Статті
Статті
Кованые перила – роскошь, статус и престиж Что такое пудровые брови? Рейтинг и антирейтинг производителей смесителей для кухни Сколько нужно бордюров на 1 км дороги Как правильно проверить ЭЦП Росреестра Деревянные двери под заказ Преимущества строительства быстровозводимых зданий из сэндвич-панелей Несколько слов о монтаже инженерных систем. Преимущества и отличительные характеристики морозостойких каркасных бассейнов Плитные материалы на все случаи жизни от компании «ПлитТоргСервис» Ремонт каркасного бассейна своими руками: спасаемся от протечек Твоя красивая спальня для первой брачной ночи Современная эстетическая медицина в Киеве Расположение розеток в квартире Стоимость ремонта однокомнатной квартиры в Москве от компании "ЯСК-СТРОЙ Роза из фоамирана для начинающих рукодельниц Душевые системы и их особенности О чем говорит анализ крови СОЭ у мужчин Особенности электротехнических изделий Межкомнатные двери Дариано Как выбрать смеситель для гармоничного дизайна Защита деревянных конструкций от возгорания огнезащитным составом Обучение по охране труда руководителей и специалистов: этапы учебы Решения любых бытовых проблем в кратчайшие сроки с помощью онлайн-сервиса услуг в вашем городе Гипермаркет электротехники VSE-E.COM. Телефонный провод.
Новини
У липні 2013 р керівництвом теруправління Держгірпромнагляду в Одеській області було видано наказ про реалізацію превентивних заходів у комплексному управлінні охороною праці, відповідно до якого державні інспектори беруть активну участь в організації та проведенні семінарів, засідань «круглих столів», готують виступи у засобах масової інформації.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Гранд декор стоун» проводить повний спектр послуг, пов'язаний з використанням натурального каменю для виконання з нього виробів: консультації, знімання замірів, транспортування, перевантаження, монтаж та ін… У виробничім цеху використовується 5 верстатів з CNC-системою керування, гідроабразивний верстат, універсальний центр обробки каменю та ін..
Наявність такого обладнання високої складності й точності дає можливість називати підприємство одним великим об'єктом підвищеної небезпеки. Більшість операцій, які виконуються на його верстатах, можуть нести чималий ризик для персоналу. Та підприємство може стати абсолютно безпечним, якщо всі, починаючи від керівництва, додержуються необхідних вимог законодавства про охорону праці. Нещодавно у В. Васильєва виникла потреба в розробці технологічної карти безпечного проведення робіт стріловими кранами. Справа в тому, що підприємство постійно використовує стрілові крани для перевантаження каменю, і питання безпечної праці під час цих операцій — нагальна проблема.
Спеціалісти теруправління уважно поставились до цього питання та завжди готові допомогти представникам підприємства у будь-яких питаннях з безпечної праці. Крім того, керівництво ТОВ «Гранд декор стоун» розуміє важливість питань охорони праці. Тому на піднаглядному підприємстві є всі умови для роботи без травм та аварій.
Консультації, допомога в розробці нормативно-правових документів на основі типових для представників підприємств з питань охорони праці — теж важлива форма роботи фахівців теруправління. Постійно звертається за консультацією та допомогою державних інспекторів інженер з охорони праці ТОВ «Гранд декор стоун» В. Васильєв, незважаючи на те, що піднаглядне підприємство працює без травм та аварій.


Джерело:
Територіальне управління Держгірпромнагляду в Одеської області


До списку новинВпередНазад