Популярні документи
Статті
Статті
Аудит охраны труда: минимизация рисков и оптимизация затрат Зачем нужна молниезащита зданий Характеристики метизов, перфорированных крепежей и цепей Премиальный акриловый камень Grandex: преимущества и применение Comics - Книги по вархаммеру Proteinchik - Протеин вей – спортивное питание Soccerstyle - Форма Криштиану Роналду – подарок №1 для фанатов и ценителей футбола Три простых способа почистить угги в домашних условиях Обшивка бани вагонкой своими руками Как заказать кухню: планировка, материалы и особенности организации пространства Электрорубанок и его разновидности Как обустроить помещение в классическом стиле: правила применения гипсовой лепнины 5 стратегий маркетинговых взаимоотношений для малого бизнеса Защита дома и офиса – видеонаблюдение и сигнализация AJAX Контроль осадки зданий Системы мониторинга инженерных сооружений Мебельный щит из дуба под заказ Листы из алюминия: применение и сильные стороны материала Samsung U Flex Headphones: особенности и плюсы гарнитуры От чего зависит стоимость доставки груза? Швейцарская сантехника Geberit: особенности и преимущества изделий ДРЕНАЖНЫЕ НАСОСЫ С ПОПЛАВКОВЫМ ВЫКЛЮЧАТЕЛЕМ - Уникальный Агрегат в наше время! Проверенный ассортимент инкубаторных терморегуляторов Деревянные ванны - Миф или Реальность? Рекомендации по выбору и монтажу керамогранита
Новини

В теоретичній частині семінару було розглянуто систему управління охороною праці, що діє на підприємстві, умови безпечної роботи субпідрядних організацій на будмайданчиках та основи правил безпеки виробництва. Представник теруправління звернув увагу присутніх на стан охорони праці в галузі та показники виробничого травматизму за вісім місяців поточного року.

Значну увагу було приділено детальному аналізу причин найбільш резонансних випадків травматизму на будівництві та під час експлуатації будівель та споруд. Учасники заходу взяли активну участь в обговоренні шляхів забезпечення безпеки працюючих, зниження ризиків та запобігання травматизму у кожному з наведених прикладів. Також було розглянуто інші складні питання, що виникають під час виконання будівельних робіт, в тому числі: організація безпечного виконання робіт на висоті, кадрове забезпечення підприємства, проведення навчання та медичних оглядів працівників тощо.

На завершення заходу його учасники оглянули будмайданчик, обговорили хід виробничого процесу з виконавцями робіт, обмінялися думками щодо недопущення найбільш поширених порушень вимог промислової безпеки та охорони праці на будівництві та отримали конкретні пояснення і рекомендації від представника теруправління.

Теруправління планує в подальшому періодичне проведення семінарів з практичним розгляданням шляхів виконання вимог охорони праці на прикладі провідних підприємств різних галузей економіки.


Джерело:
Територіальне управління Держгірпромнагляду України у Чернігівській області


До списку новинВпередНазад