Популярні документи
Статті
Статті
Проверенный ассортимент инкубаторных терморегуляторов Деревянные ванны - Миф или Реальность? Рекомендации по выбору и монтажу керамогранита Тепличный бизнес под пленку- реалии окупаемости Современные зерноочистительные машины Корончатые сверла для магнитных станков Уход за теплицей из поликарбоната Какой должна быть обувь для футбола? Какую станцию очистки выбрать - Топас или БиоДека ОДК-Сатурн представил новый способ обработки титана для двигателей авиации Для чего и как проводится кронирование деревьев? Можно ли получить кредит по паспорту в интернете Ресторан восточной кухни Договор ипотеки - для чего нужен Окрасочное оборудование Аспро Комплексное продвижение сайта с компанией “Site OK” Масла для дерева Belinka: виды и характеристики Кованые козырьки навесы (кованое крыльцо) от «Dizaynmetall» Какие бывают разновидности цокольного сайдинга зимние кроссовки в интернет магазине vse-krossovki.in.ua Услуги сантехника в Москве Ангарные ворота шторного типа Геодезическая фирма «Геодез» Как правильно выбрать люстру в спальню: советы лидеров освещения Цена на геодезию участка в Киеве
Новини

В теоретичній частині семінару було розглянуто систему управління охороною праці, що діє на підприємстві, умови безпечної роботи субпідрядних організацій на будмайданчиках та основи правил безпеки виробництва. Представник теруправління звернув увагу присутніх на стан охорони праці в галузі та показники виробничого травматизму за вісім місяців поточного року.

Значну увагу було приділено детальному аналізу причин найбільш резонансних випадків травматизму на будівництві та під час експлуатації будівель та споруд. Учасники заходу взяли активну участь в обговоренні шляхів забезпечення безпеки працюючих, зниження ризиків та запобігання травматизму у кожному з наведених прикладів. Також було розглянуто інші складні питання, що виникають під час виконання будівельних робіт, в тому числі: організація безпечного виконання робіт на висоті, кадрове забезпечення підприємства, проведення навчання та медичних оглядів працівників тощо.

На завершення заходу його учасники оглянули будмайданчик, обговорили хід виробничого процесу з виконавцями робіт, обмінялися думками щодо недопущення найбільш поширених порушень вимог промислової безпеки та охорони праці на будівництві та отримали конкретні пояснення і рекомендації від представника теруправління.

Теруправління планує в подальшому періодичне проведення семінарів з практичним розгляданням шляхів виконання вимог охорони праці на прикладі провідних підприємств різних галузей економіки.


Джерело:
Територіальне управління Держгірпромнагляду України у Чернігівській області


До списку новинВпередНазад