Популярні документи
Статті
Статті
Отделка машинной штукатуркой стен в прихожей Как работает кассетный кондиционер На что стоит обратить внимание при оформлении интерьера? Скорая медицинская помощь: круглосуточно и быстро Качественно и надолго: все о выборе забора для участка Сумки з рекламою компанії: ефективне рішення для бізнесу Почему фрезер зажимает фрезу Яркий вкус экзотических фруктов Преимущества газобетона и использование его в строительстве Бани – покупка по типовым и индивидуальным проектам. Как делают изделия из жестяного листа Затеняющая сетка: варианты применения, преимущества Пластиковые окна фирмы REHAU от производителя Натяжные потолки в Киеве с фотопечатью неба, облаков, рисунков и фотографий от Demi-Lune Купить лист профнастила: как выбрать профлист Советы по выбору краски для стен Какими бывают точилки для ножей Ламинат Praktik: надежность, проверенная временем. Арматура 12 мм для ленточного фундамента. Геотекстиль и его особенности, применение, свойства Как пользоваться монтажной пеной З чого складається композитна черепиця? Преимущества покупки бетонного раствора от производителя Жалюзи по индивидуальному заказу в Киеве Какую кровлю и забор в Воронеже лучше выбрать для дома
Новини

Посадові особи теруправління спільно з керівниками та спеціалістами служб охорони праці відвідали підрозділи вказаних підприємств та продемонстрували на практиці як повинна проводитись перевірка спеціалістами з охорони праці щодо додержання вимог безпеки виробництва.

Представник теруправління зі спеціалістами ТОВ «Авалон», до складу якого входить мережа автозаправних станцій у Чернігівській області, побував на кількох АЗС, розповів спеціалістам підприємства про порядок виконання перевірки та найбільш важливі аспекти цієї роботи. Також посадовець надав рекомендації керівнику служби охорони праці підприємства щодо складання припису, який видається керівнику підрозділу.

В КП «Чернігівське тролейбусне управління» майстер-клас було проведено під час контрольного випуску тролейбусів на лінію, участь у якому взяли представники теруправління, державної інспекції з безпеки на наземному транспорті, а також ряд посадових осіб підприємства, в тому числі — керівник відділу охорони праці.

Учасники заходу спільно оглянули більше 30-ти тролейбусів та виявили низку технічних несправностей та порушень вимог безпеки, про що склали «Акт контрольного випуску тролейбусів на лінію». Також присутніми було обговорено проблеми охорони праці і промислової безпеки в галузі та шляхи їх вирішення, та надано необхідні консультації посадовим особам і спеціалістам підприємства.

У зв'язку з позитивними відгуками, що надійшли до теруправління та за побажанням підприємств, теруправління буде поширювати подібну форму діяльності. При цьому, перевага у виборі підприємств для проведення майстер-класів буде надана представникам малого бізнесу та таким, де наявні високі виробничі ризики.


Джерело:
Територіальне управління Держгірпромнагляду України у Чернігівській області


До списку новинВпередНазад