Популярні документи
Статті
Статті
Корончатые сверла для магнитных станков Уход за теплицей из поликарбоната Какой должна быть обувь для футбола? Какую станцию очистки выбрать - Топас или БиоДека ОДК-Сатурн представил новый способ обработки титана для двигателей авиации Для чего и как проводится кронирование деревьев? Можно ли получить кредит по паспорту в интернете Ресторан восточной кухни Договор ипотеки - для чего нужен Окрасочное оборудование Аспро Комплексное продвижение сайта с компанией “Site OK” Масла для дерева Belinka: виды и характеристики Кованые козырьки навесы (кованое крыльцо) от «Dizaynmetall» Какие бывают разновидности цокольного сайдинга зимние кроссовки в интернет магазине vse-krossovki.in.ua Услуги сантехника в Москве Ангарные ворота шторного типа Геодезическая фирма «Геодез» Как правильно выбрать люстру в спальню: советы лидеров освещения Цена на геодезию участка в Киеве Геология участка или с чего начинается стройка Геодезические исследования участка Кованые перила – роскошь, статус и престиж Что такое пудровые брови? Рейтинг и антирейтинг производителей смесителей для кухни
Новини

На Волині обговорили шляхи поліпшення стану

промислової безпеки в регіоні

У Волинській облдержадміністрації на засіданні територіальної тристоронньої соціально-економічної ради обговорено актуальні питання промислової безпеки та охорони праці в області. У засіданні взяли участь голова облдержадміністрації, голова Федерації профспілок області, представники обласного об'єднання організацій роботодавців, керівники профільних управлінь облдержадміністрації.

Начальник теруправління Держгірпромнагляду у Волинській області під час виступу зазначив, що у І півріччі 2014 року на підприємствах області (без вугільної галузі) травмовано 54 особи проти 46 (+17%) за відповідний період минулого року. Аналіз причин виробничого травматизму свідчить, що більшість (65,7%) нещасних випадків сталися через організаційні причини. Це вказує на недостатню і неефективну роботу служб охорони праці підприємств, або взагалі про їх бездіяльність.

З метою попередження виробничого травматизму теруправління максимально звертає увагу роботодавців на забезпечення відомчого контролю за виконанням вимог нормативно-правових актів з охорони праці та вжиття заходів, спрямованих на профілактику травматизму.

За результатами засідання ради ухвалено рішення щодо організації належного контролю місцевими державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування за створенням керівниками суб'єктів господарювання працюючим безпечних і здорових умов праці.


Джерело:
Територіальне Управління Держгірпромнагляду у Волинській області


До списку новинВпередНазад