Популярні документи
Статті
Статті
5 стратегий маркетинговых взаимоотношений для малого бизнеса Защита дома и офиса – видеонаблюдение и сигнализация AJAX Контроль осадки зданий Системы мониторинга инженерных сооружений Мебельный щит из дуба под заказ Листы из алюминия: применение и сильные стороны материала Samsung U Flex Headphones: особенности и плюсы гарнитуры От чего зависит стоимость доставки груза? Швейцарская сантехника Geberit: особенности и преимущества изделий ДРЕНАЖНЫЕ НАСОСЫ С ПОПЛАВКОВЫМ ВЫКЛЮЧАТЕЛЕМ - Уникальный Агрегат в наше время! Проверенный ассортимент инкубаторных терморегуляторов Деревянные ванны - Миф или Реальность? Рекомендации по выбору и монтажу керамогранита Тепличный бизнес под пленку- реалии окупаемости Современные зерноочистительные машины Корончатые сверла для магнитных станков Уход за теплицей из поликарбоната Какой должна быть обувь для футбола? Какую станцию очистки выбрать - Топас или БиоДека ОДК-Сатурн представил новый способ обработки титана для двигателей авиации Для чего и как проводится кронирование деревьев? Можно ли получить кредит по паспорту в интернете Ресторан восточной кухни Договор ипотеки - для чего нужен Окрасочное оборудование Аспро
Новини

На Волині обговорили шляхи поліпшення стану

промислової безпеки в регіоні

У Волинській облдержадміністрації на засіданні територіальної тристоронньої соціально-економічної ради обговорено актуальні питання промислової безпеки та охорони праці в області. У засіданні взяли участь голова облдержадміністрації, голова Федерації профспілок області, представники обласного об'єднання організацій роботодавців, керівники профільних управлінь облдержадміністрації.

Начальник теруправління Держгірпромнагляду у Волинській області під час виступу зазначив, що у І півріччі 2014 року на підприємствах області (без вугільної галузі) травмовано 54 особи проти 46 (+17%) за відповідний період минулого року. Аналіз причин виробничого травматизму свідчить, що більшість (65,7%) нещасних випадків сталися через організаційні причини. Це вказує на недостатню і неефективну роботу служб охорони праці підприємств, або взагалі про їх бездіяльність.

З метою попередження виробничого травматизму теруправління максимально звертає увагу роботодавців на забезпечення відомчого контролю за виконанням вимог нормативно-правових актів з охорони праці та вжиття заходів, спрямованих на профілактику травматизму.

За результатами засідання ради ухвалено рішення щодо організації належного контролю місцевими державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування за створенням керівниками суб'єктів господарювання працюючим безпечних і здорових умов праці.


Джерело:
Територіальне Управління Держгірпромнагляду у Волинській області


До списку новинВпередНазад