Популярні документи
Статті
Статті
зимние кроссовки в интернет магазине vse-krossovki.in.ua Услуги сантехника в Москве Ангарные ворота шторного типа Геодезическая фирма «Геодез» Как правильно выбрать люстру в спальню: советы лидеров освещения Цена на геодезию участка в Киеве Геология участка или с чего начинается стройка Геодезические исследования участка Кованые перила – роскошь, статус и престиж Что такое пудровые брови? Рейтинг и антирейтинг производителей смесителей для кухни Сколько нужно бордюров на 1 км дороги Как правильно проверить ЭЦП Росреестра Деревянные двери под заказ Преимущества строительства быстровозводимых зданий из сэндвич-панелей Несколько слов о монтаже инженерных систем. Преимущества и отличительные характеристики морозостойких каркасных бассейнов Плитные материалы на все случаи жизни от компании «ПлитТоргСервис» Ремонт каркасного бассейна своими руками: спасаемся от протечек Твоя красивая спальня для первой брачной ночи Современная эстетическая медицина в Киеве Расположение розеток в квартире Стоимость ремонта однокомнатной квартиры в Москве от компании "ЯСК-СТРОЙ Роза из фоамирана для начинающих рукодельниц Душевые системы и их особенности
Новини
Комісія спеціального розслідування теруправління Держгірпромнагляду у Хмельницькій області з'ясувала обставини та причини нещасного випадку з важким наслідком, що стався дев'ятого липня цього року з працівником ПП «Гринь».

З'ясовано, що нещасний випадок стався на території підприємства біля складу під час завантаження автомобіля «Газель» металопластиковими конструкціями. Завантаження конструкцій на автомобіль здійснювалося шістьма працівниками, які частково підтримували їх руками на автомобілі, від можливого падіння, до фіксації водієм на піраміді. Через неузгодженість дій, під час утримання та фіксації вантажу, конструкція похилилась та впала. Потерпілий, будучи в стані алкогольного сп'яніння не встиг відбігти, внаслідок чого конструкція з автомобіля впала на нього. Згідно медичного висновку працівник отримав важкі травми нижніх кінцівок, порушення функцій тазових органів.

Основними причинами нещасного випадку є невиконання вимог інструкцій з охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт та недостатній контроль за дотриманням підлеглими працівниками трудової та виробничої дисципліни.

Розглянувши матеріали, які були зібрані під час розслідування, пояснення свідків, огляду місця нещасного випадку комісія прийшла до висновку, що даний нещасний випадок пов'язаний з виробництвом та підлягає обліку. Відповідальність за який несуть: потерпілий, який під час виконання вказаних робіт перебував в стані алкогольного сп'яніння та начальник виробництва, який не здійснив достатній контроль за дотриманням виробничої дисципліни.

Комісією спецрозслідування щодо зменшення ризику повторення аналогічних випадків у майбутньому розроблено ряд заходів. Зокрема, заборонити виконання вантажно-розвантажувальних робіт за несприятливих умов та без участі керівника робіт. Провести позаплановий інструктаж з охорони праці усім працівникам. Посилити контроль за трудовою дисципліною стосовно дотримання посадовими особами і працівниками вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці. Керівнику та начальнику виробництва підприємства пройти позачергове навчання та перевірку знань з питань охорони праці.

Джерело:
Управління держгірпромнагляду по Хмельницкькій області


До списку новинВпередНазад