Популярні документи
Статті
Статті
Рейтинг модных кроссовок Nike в 2019 - 2020 году Тонкости производства Ugg Выбираем лучшую обивку для дивана: кожа или ткань? Аудит охраны труда: минимизация рисков и оптимизация затрат Зачем нужна молниезащита зданий Характеристики метизов, перфорированных крепежей и цепей Премиальный акриловый камень Grandex: преимущества и применение Comics - Книги по вархаммеру Proteinchik - Протеин вей – спортивное питание Soccerstyle - Форма Криштиану Роналду – подарок №1 для фанатов и ценителей футбола Три простых способа почистить угги в домашних условиях Обшивка бани вагонкой своими руками Как заказать кухню: планировка, материалы и особенности организации пространства Электрорубанок и его разновидности Как обустроить помещение в классическом стиле: правила применения гипсовой лепнины 5 стратегий маркетинговых взаимоотношений для малого бизнеса Защита дома и офиса – видеонаблюдение и сигнализация AJAX Контроль осадки зданий Системы мониторинга инженерных сооружений Мебельный щит из дуба под заказ Листы из алюминия: применение и сильные стороны материала Samsung U Flex Headphones: особенности и плюсы гарнитуры От чего зависит стоимость доставки груза? Швейцарская сантехника Geberit: особенности и преимущества изделий ДРЕНАЖНЫЕ НАСОСЫ С ПОПЛАВКОВЫМ ВЫКЛЮЧАТЕЛЕМ - Уникальный Агрегат в наше время!
Новини
Комісія спеціального розслідування теруправління Держгірпромнагляду у Хмельницькій області з'ясувала обставини та причини нещасного випадку з важким наслідком, що стався дев'ятого липня цього року з працівником ПП «Гринь».

З'ясовано, що нещасний випадок стався на території підприємства біля складу під час завантаження автомобіля «Газель» металопластиковими конструкціями. Завантаження конструкцій на автомобіль здійснювалося шістьма працівниками, які частково підтримували їх руками на автомобілі, від можливого падіння, до фіксації водієм на піраміді. Через неузгодженість дій, під час утримання та фіксації вантажу, конструкція похилилась та впала. Потерпілий, будучи в стані алкогольного сп'яніння не встиг відбігти, внаслідок чого конструкція з автомобіля впала на нього. Згідно медичного висновку працівник отримав важкі травми нижніх кінцівок, порушення функцій тазових органів.

Основними причинами нещасного випадку є невиконання вимог інструкцій з охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт та недостатній контроль за дотриманням підлеглими працівниками трудової та виробничої дисципліни.

Розглянувши матеріали, які були зібрані під час розслідування, пояснення свідків, огляду місця нещасного випадку комісія прийшла до висновку, що даний нещасний випадок пов'язаний з виробництвом та підлягає обліку. Відповідальність за який несуть: потерпілий, який під час виконання вказаних робіт перебував в стані алкогольного сп'яніння та начальник виробництва, який не здійснив достатній контроль за дотриманням виробничої дисципліни.

Комісією спецрозслідування щодо зменшення ризику повторення аналогічних випадків у майбутньому розроблено ряд заходів. Зокрема, заборонити виконання вантажно-розвантажувальних робіт за несприятливих умов та без участі керівника робіт. Провести позаплановий інструктаж з охорони праці усім працівникам. Посилити контроль за трудовою дисципліною стосовно дотримання посадовими особами і працівниками вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці. Керівнику та начальнику виробництва підприємства пройти позачергове навчання та перевірку знань з питань охорони праці.

Джерело:
Управління держгірпромнагляду по Хмельницкькій області


До списку новинВпередНазад