Популярні документи
Статті
Статті
Кованые перила – роскошь, статус и престиж Что такое пудровые брови? Рейтинг и антирейтинг производителей смесителей для кухни Сколько нужно бордюров на 1 км дороги Как правильно проверить ЭЦП Росреестра Деревянные двери под заказ Преимущества строительства быстровозводимых зданий из сэндвич-панелей Несколько слов о монтаже инженерных систем. Преимущества и отличительные характеристики морозостойких каркасных бассейнов Плитные материалы на все случаи жизни от компании «ПлитТоргСервис» Ремонт каркасного бассейна своими руками: спасаемся от протечек Твоя красивая спальня для первой брачной ночи Современная эстетическая медицина в Киеве Расположение розеток в квартире Стоимость ремонта однокомнатной квартиры в Москве от компании "ЯСК-СТРОЙ Роза из фоамирана для начинающих рукодельниц Душевые системы и их особенности О чем говорит анализ крови СОЭ у мужчин Особенности электротехнических изделий Межкомнатные двери Дариано Как выбрать смеситель для гармоничного дизайна Защита деревянных конструкций от возгорания огнезащитным составом Обучение по охране труда руководителей и специалистов: этапы учебы Решения любых бытовых проблем в кратчайшие сроки с помощью онлайн-сервиса услуг в вашем городе Гипермаркет электротехники VSE-E.COM. Телефонный провод.
Новини
За результатами аналізу травматизму за 2013 рік та перше півріччя 2014 року, проведеного фахівцями теруправління Держгірпромнагляду в Одеській області, на території області збільшилась кількість нещасних випадків, пов'язаних з ураженням електричним струмом. Серед причин цих нещасних випадків найчастіші — порушення вимог нормативно правових актів з питань охорони праці та промислової безпеки під час експлуатації електрообладнання, у тому числі новозбудованого.
Теруправління нагадує суб'єктам господарювання, що згідно Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів, які зареєстровані в Міністерстві юстиції України 02.03.2012 за №350/20663, перед підключенням електроустановок повинні бути здійснені комплексні випробування, виконання яких допускається за погодженням органів Держгірпромнагляду України.
Прикладом недодержання вимог нормативно правових актів з питань охорони праці та промислової безпеки є підключення до електромереж ПАТ «Одесаобленерго» об'єктів, діяльність яких небезпечна для життя чи життєдіяльності людини, а саме: атракціонів, розташованих на центральній алеї пляжу Аркадія, ресторан «МакДональдс» на пл. Незалежності та інші.
З метою попередження травмування обслуговуючого персоналу та населення на об'єктах підвищеної небезпеки пропонуємо підприємцям Одеси та області звернути увагу на необхідність додержання вимог законодавства про охорону праці, в даному випадку -термінове приведення приймально-здавальної документації щодо підключення електрообладнання до мереж електропостачальних організацій у відповідність до вимог діючого законодавства.

Джерело:
Територіальне управління Держгірпромнагляду в Одеської області


До списку новинВпередНазад