Популярні документи
Статті
Статті
Арочные ангары быстровозводимые: цены и технология производства Снегозадержатели на крышу: для чего они нужны, какие функции выполняют Информационное моделирование зданий от экспертов: особенности и уровни Критерии проектирования бизнес-центра Преимущества заказов в садовом центре «Evasad» Собака гадит дома - как отучить? Корм для рыбок: разновидности и особенности Позаботьтесь о своих комфортных условиях пребывания Подключение посудомоечной машины к водопроводу в Москве Актуальные электротовары и современные строительные нормы Групи нормативних документів Отделка стен кафельной плиткой: особенности подготовки поверхностей и монтажа Где Meizu купить по лучшим ценам? С легкостью подскажет price.ua Особенности крепежных элементов: популярные метизы и их выбор Преимущества инфракрасных теплых полов Теплый дом из кирпича М100 Современное строительство: особенности готовых и индивидуальных проектов Купить теплоизоляцию - сохранить тепло в жилище Разновидности настенных светильников Коэффициент затухания Технические характеристики сип-1. Все о кабеле сип. Водопогружные провода и их виды. Разнообразные кухни Квартира в «сталинке» – возможности для реконструкции и создания современного жилья Особенности и виды облицовки лестниц деревом
Новини

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

від 19.08.2014 р. N 914

Київ

Відповідно до статті 22 Закону України «Про столицю України — місто-герой Київ», статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку організації та проведення у Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Підтримати ініціативу Державного комітету телебачення і радіомовлення України щодо проведення з 10 год. 00 хв. до 20 год. 00 хв. з 28 серпня до 30 серпня 2014 року на вулиці Хрещатик (парна сторона, тротуарна частина біля приміщення Київської міської ради) книжкової виставки до Дня знань (далі — Захід).

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення Заходу взяв на себе Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

3. Просити Головне управління МВС України в м. Києві забезпечити охорону громадського порядку під час підготовки та проведення Заходу з 10 год. 00 хв. до 20 год. 00 хв. з 28 серпня до 30 серпня 2014 року на вулиці Хрещатик.

4. Державному комітету телебачення і радіомовлення України забезпечити виконання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, під час підготовки і проведення Заходу та відновлення порушеного благоустрою у зв'язку з встановленням малих архітектурних форм, технічних конструкцій на вулиці Хрещатик (парна сторона, тротуарна частина біля приміщення Київської міської ради) з 06 год. 00 хв. до 10 год. 00 хв. 28 серпня 2014 року та демонтажем з 19 год. 00 хв. до 21 год. 00 хв. 30 серпня 2014 року.

5. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування бригад швидкої (екстреної) медичної допомоги під час проведення Заходу.

6. Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) погодити в установленому порядку розміщення з 10 год. 00 хв. до 20 год. 00 хв. з 28 серпня до 30 серпня 2014 року на вулиці Хрещатик (парна сторона, тротуарна частина біля приміщення Київської міської ради) об'єктів торгівлі учасників Заходу та поінформувати суб'єктів господарювання про обмеження, визначені рішенням Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 «Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами».

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Ніконова І. В.

Голова

В. Кличко


Джерело:
Document.UA


До списку новинВпередНазад