Популярні документи
Статті
Статті
Тепличный бизнес под пленку- реалии окупаемости Современные зерноочистительные машины Корончатые сверла для магнитных станков Уход за теплицей из поликарбоната Какой должна быть обувь для футбола? Какую станцию очистки выбрать - Топас или БиоДека ОДК-Сатурн представил новый способ обработки титана для двигателей авиации Для чего и как проводится кронирование деревьев? Можно ли получить кредит по паспорту в интернете Ресторан восточной кухни Договор ипотеки - для чего нужен Окрасочное оборудование Аспро Комплексное продвижение сайта с компанией “Site OK” Масла для дерева Belinka: виды и характеристики Кованые козырьки навесы (кованое крыльцо) от «Dizaynmetall» Какие бывают разновидности цокольного сайдинга зимние кроссовки в интернет магазине vse-krossovki.in.ua Услуги сантехника в Москве Ангарные ворота шторного типа Геодезическая фирма «Геодез» Как правильно выбрать люстру в спальню: советы лидеров освещения Цена на геодезию участка в Киеве Геология участка или с чего начинается стройка Геодезические исследования участка Кованые перила – роскошь, статус и престиж
Новини
Комісія спеціального розслідування теруправління Держгірпромнагляду у Хмельницькій області з'ясувала обставини та причини групового нещасного випадку, що стався другого липня цього року з працівниками міського комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго».

З'ясовано, що місцем нещасного випадку є теплова камера №1 (ТК-1) РТМ-2, яка знаходиться на проїжджій частині по вул. Водопровідній, 48. Потерпілі — газорізальник та слюсар здійснювали у ТК-1, згідно наряду-допуску, демонтаж сальникових компенсаторів. Паралельно із камери за допомогою трактора, до якого був приєднаний шланг, відкачувалася вода. Зокрема, після повторної відкачки, тракторист помітив, що шланг перекручений. У той час, коли працівник вийшов із кабіни щоб його поправити, трактор покотився і передніми колесами скотився в теплову камеру. Внаслідок чого, працівники, які знаходилися в ній отримали важкі травмування.

Основною причиною нещасного випадку є порушення вимог інструкцій з охорони праці стосовно управління трактором з гідравлічним насосом, а саме виконання робіт без перевірки — чи стягнуте в крайнє положення ручне гальмо і не підставлено під колеса башмаки для виключення самовільного руху трактора.

Розглянувши матеріали, які були зібрані під час розслідування, пояснення свідків, огляду місця нещасного випадку комісія прийшла до висновку, що даний груповий нещасний випадок пов'язаний з виробництвом та підлягає обліку.

Комісією спецрозслідування щодо зменшення ризику повторення аналогічних випадків у майбутньому розроблено ряд заходів. Зокрема, провести позаплановий інструктаж з охорони праці працівникам автотранспортної служби підприємства, працівникам, які виконують роботи на теплових мережах. Пройти позапланове навчання і перевірку знань з охорони праці старшому майстру та трактористу Хмельницьктеплокомуненерго. Керівника підприємства зобов'язано посилити контроль за трудовою дисципліною щодо дотримання посадовими особами і працівниками вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці під час організації та виконання робіт з підвищеною небезпекою.

Джерело:
Управління держгірпромнагляду по Хмельницкькій області


До списку новинВпередНазад