Популярні документи
Статті
Статті
Арочные ангары быстровозводимые: цены и технология производства Снегозадержатели на крышу: для чего они нужны, какие функции выполняют Информационное моделирование зданий от экспертов: особенности и уровни Критерии проектирования бизнес-центра Преимущества заказов в садовом центре «Evasad» Собака гадит дома - как отучить? Корм для рыбок: разновидности и особенности Позаботьтесь о своих комфортных условиях пребывания Подключение посудомоечной машины к водопроводу в Москве Актуальные электротовары и современные строительные нормы Групи нормативних документів Отделка стен кафельной плиткой: особенности подготовки поверхностей и монтажа Где Meizu купить по лучшим ценам? С легкостью подскажет price.ua Особенности крепежных элементов: популярные метизы и их выбор Преимущества инфракрасных теплых полов Теплый дом из кирпича М100 Современное строительство: особенности готовых и индивидуальных проектов Купить теплоизоляцию - сохранить тепло в жилище Разновидности настенных светильников Коэффициент затухания Технические характеристики сип-1. Все о кабеле сип. Водопогружные провода и их виды. Разнообразные кухни Квартира в «сталинке» – возможности для реконструкции и создания современного жилья Особенности и виды облицовки лестниц деревом
Новини
За підсумками розгляду на розширеному засіданні колегії Хмельницької облдержадміністрації питання про дотримання закладами освіти нормативно-правових актів з промислової безпеки та охорони праці під час експлуатації опалювальних котлів головою обласної держадміністрації дано доручення стосовно його вирішення.

Зокрема, з метою забезпечення безпечної експлуатації систем опалення та запобігання нещасним випадкам під час експлуатації котелень Департаменту освіти і науки доручено скласти перелік закладів освіти області, котельні яких розташовані у підвальних, прибудованих приміщеннях та навчальних корпусах. До 26 серпня вивчити питання щодо розроблення обласної програми по перенесенню вказаних котелень — в окремі приміщення та заміні опалювальних котлів, строк експлуатації яких вичерпано (більше 20 років).

Головам райдержадміністрацій спільно з відповідними органами місцевого самоврядування у межах компетенції вжити заходів щодо усунення порушень законодавства з охорони праці під час експлуатації опалювальних котлів закладами освіти, про що інформувати теруправління Держгірпромнагляду в області та облдержадміністрацію.

Хід виконання доручення розглядатиметься на черговому засіданні колегії обласної державної адміністрації.

Довідка:
У 28 закладах освіти області котельні вбудовані в шкільні приміщення, у 18 закладах прибудовані до нього, а у 27 закладах розташовані у підвальних та напівпідвальних приміщеннях. Також в області близько 100 одиниць вичерпали свій строк експлуатації (понад 20 років).

Джерело:
Управління держгірпромнагляду по Хмельницкькій області


До списку новинВпередНазад