Популярні документи
Статті
Статті
зимние кроссовки в интернет магазине vse-krossovki.in.ua Услуги сантехника в Москве Ангарные ворота шторного типа Геодезическая фирма «Геодез» Как правильно выбрать люстру в спальню: советы лидеров освещения Цена на геодезию участка в Киеве Геология участка или с чего начинается стройка Геодезические исследования участка Кованые перила – роскошь, статус и престиж Что такое пудровые брови? Рейтинг и антирейтинг производителей смесителей для кухни Сколько нужно бордюров на 1 км дороги Как правильно проверить ЭЦП Росреестра Деревянные двери под заказ Преимущества строительства быстровозводимых зданий из сэндвич-панелей Несколько слов о монтаже инженерных систем. Преимущества и отличительные характеристики морозостойких каркасных бассейнов Плитные материалы на все случаи жизни от компании «ПлитТоргСервис» Ремонт каркасного бассейна своими руками: спасаемся от протечек Твоя красивая спальня для первой брачной ночи Современная эстетическая медицина в Киеве Расположение розеток в квартире Стоимость ремонта однокомнатной квартиры в Москве от компании "ЯСК-СТРОЙ Роза из фоамирана для начинающих рукодельниц Душевые системы и их особенности
Новини
За підсумками розгляду на розширеному засіданні колегії Хмельницької облдержадміністрації питання про дотримання закладами освіти нормативно-правових актів з промислової безпеки та охорони праці під час експлуатації опалювальних котлів головою обласної держадміністрації дано доручення стосовно його вирішення.

Зокрема, з метою забезпечення безпечної експлуатації систем опалення та запобігання нещасним випадкам під час експлуатації котелень Департаменту освіти і науки доручено скласти перелік закладів освіти області, котельні яких розташовані у підвальних, прибудованих приміщеннях та навчальних корпусах. До 26 серпня вивчити питання щодо розроблення обласної програми по перенесенню вказаних котелень — в окремі приміщення та заміні опалювальних котлів, строк експлуатації яких вичерпано (більше 20 років).

Головам райдержадміністрацій спільно з відповідними органами місцевого самоврядування у межах компетенції вжити заходів щодо усунення порушень законодавства з охорони праці під час експлуатації опалювальних котлів закладами освіти, про що інформувати теруправління Держгірпромнагляду в області та облдержадміністрацію.

Хід виконання доручення розглядатиметься на черговому засіданні колегії обласної державної адміністрації.

Довідка:
У 28 закладах освіти області котельні вбудовані в шкільні приміщення, у 18 закладах прибудовані до нього, а у 27 закладах розташовані у підвальних та напівпідвальних приміщеннях. Також в області близько 100 одиниць вичерпали свій строк експлуатації (понад 20 років).

Джерело:
Управління держгірпромнагляду по Хмельницкькій області


До списку новинВпередНазад